Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Engedje el magát, és élvezze a fürdőzés lazító perceit a Balea tusfürdő tavaszi virágokat idéző, friss illatával. Apró bőrradírozó szemcséi gyengéden eltávolítják a bőr elhalt hámsejteit, és simábbá varázsolják felszínét. Az eredmény: finomabb, egyenletesebb bőr és tökéletes ellazulás."

Noyko

2019. július 3.

Meglepődve tapasztaltam használat közben, hogy bőrradírozó szemcséi vannak, de abból szerintem kevéske jutott bele. A csomagolása vidám, a kék tusfurdő meg jól néz ki! :-D Az illata nekem kissé férfias volt, az különösebben nem fogott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

katalinmester13

2019. január 17.

Vidám csomagolás, finom illat, világoskék, krémes beltartalom apró szemcsékkel. Eleinte egy másik márka radírozós tusfürdőjét szerettem volna kipróbálni, és a féláras napokon megvásárolni. De a kuponjaimat sosem tudtam beváltani, mert azokon a napokon még a helyét sem találtam a polcokon, a terméket meg főleg nem. Három alkalommal vágtam ki a hozzá tartozó kuponokat, de mindháromszor hiába. Az akciós napokon kívül megvolt a helye, és terméket is vehettem volna. De nem tettem. Csakazért se nem! Inkább megvettem ezt, ami teljes áron is jóval olcsóbb mint amaz féláron.
Ez gyengéden radírozó apró szemcséket tartalmaz. Puha lett a bőröm használata után. Nem szárított, nem táplált. Kellemeske. De a csomagolása miatt nem veszem újra. Annyira erősen zár a kupakja, hogy beletörött a körmöm. Amikor ujjbeggyel próbálkoztam kétszer is elvágta a kezem. Nem kicsit. Rendesen kikapott belőle egy-egy darabot. Erősen vérzett. Letekerni nem lehet. Megoldás: nem csuktam be rendesen. Ha véletlenül automatikusan rácsaptam a tetejére, olyan képet vághattam, mint Mr. Bean, amikor a templomban játszódó epizód végén nem a megfelelő zsebébe nyúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 17.

Kitty0629

2019. január 6.

Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat, inkább az édeset kedvelem. Ajándékba kaptam ezt a terméket valószínű magamtól nem vettem volna meg. De nagyon örülök,hogy megismerkedtem ezzel a kis bőrradírozós tusfürdővel mert nagyon megszerettem.
Jól radíroz, a szemcsék mérete megfelelő. Mindenféleképpen megéri kipróbálni !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Jól radíroz, a szemcsék mérete megfelelő. Mindenféleképpen megéri kipróbálni !

gabriellakalman

2018. november 23.

Jó radíroz. Én alapjáraton nem szeretem a gyümölcsös-virágos illatokat, de ezt elviseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Rainbowgirl14

2018. november 19.

Jól tisztít. Az illata kellemes, de szinte alig érezhető. Pont jó méretűek a szemcsék, jól radíroz. Ár-érték arányban kiváló. A csomagolása is nagyon aranyos. Megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Ennie86

2018. szeptember 17.

A szép csomagolása fogott meg. Nem is tudtam, hogy bőrradíros is. :) Az illata nagyon kellemes, visszafogott virágillat. Iszonyatosan jók benne a szemcsék. Nagyon puha bőrt lehet vele elérni. Kár, hogy limitált volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

BLili

2018. szeptember 13.

Szerintem bevásárolok belőle egy pár darabot, amíg még kapható, mert nagyon puha, hidratált lesz tőle az ember bőre és rettenetesen olcsó. Hetente 2-3x használom, jó nagy szemcsék vannak benne, és így nagyon szép, puha a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

sztinke

2018. szeptember 3.

Nem rossz testradír, heti 1-2 alkalommal használom. Nem vakarja le több rétegben a bőrt, mégis egész sima a végeredmény. Az illata viszont nekem nem tetszik, túl gyenge, és nem is lett a kedvencem.
Minden esetre egynek elmegy, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Minden esetre egynek elmegy, nem bántam meg, hogy megvettem.

borntobe

2018. július 11.

Gyerekkoromban volt ilyen illata egy barbis sminkkészletnek, tiszta nosztalgia. A radírozás nekem kicsit gyenge, de szívesen hasunálom, már a másodikat vettem belőle, ár-érték arányban szuper, egy drágább tuspeeling se tud többet, sőt. Nem szárít, nem ömlik ki a tubusból, egynek szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

valkayszaszi

2018. június 17.

Az impulzusvásárlásaim főszereplői a balea limitált verziói. Azért vettem meg, mert olcsó volt, szép csomagolású és jó illatú. A csomagolása a végefelé nem olyan praktikus, de cserébe összevissza tekerhető, hogy a maradék is kisajtolható legyen. A szemcséi jó méretűek, kellemesen puha bőrt hagy maga után. Inkább szappanos vagyok, csak attól zuhanytálca takarítása sürgetőbb feladat, mint amilyen gyakran jól esik fürdőt takarítani. Kevésbé van a "csúszós hal" érzetem a használata után, mint a drágább tusfürdőktől. Örültem, hogy elfogyott mert a végén már nem tetszett az illata. Időszakosan újravevős lenne, de azért nem tárazok be belőle. Ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Forrás: ITT

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.