Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lincsi, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A kiegyensúlyozott B5 provitamin formula vízzel látja el a bőrt, ezáltal megőrzi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát, és egyúttal megbízhatóan véd az irritációval szemben is. A kiváló minőségű Lotus kivonat nyugtatja és kisimítja a bőrt.

Vattacukor1990

2018. december 23.

Nemrég találtam meg a fürdőszoba szekrényemben, régebbről maradt meg, sajnos nem fogyott el. Ennek az az oka, hogy ragacsos érzetű lett tőle a bőröm és túlságosan erős illatú. Egyébként rendesen tisztított, tehát az alapvető szerepét betöltötte. Szerettem volna elhasználni, de nem volt bennem annyi kitartás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Mano1234

2018. július 10.

Semmi extra, egynek jó volt, bár az illata kicsit túlzottan erős. Nem csíp, nem szárít, de tényleg hagy némi ragacsos réteget maga után, emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

DistressedMaszat

2018. május 21.

Nem lenne rossz. Lassan elfogy, de nem veszem újra, mert alkoholos pedig 2x át kell törlöm a fejem és akkor szépen le is jön a smink. Az árához képest jó. Sajnos problémásabb a bőröm arra nem jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Babsszi

2018. április 2.

Nem szeretem, nem fogom újra venni és alig várom, hogy elfogyjon :D Hiába tisztít egyszerűen szörnyen zavar az a ragadós érzés amit hagy maga után, egyáltalán nem azt érzem utána hogy tiszta és friss az arcom, hanem hogy elnehezült és fuldokol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

brbara

2018. február 12.

Én szeretem, előveszem, amikor koszosabbnak érzem a bőröm, átdörzsölöm vele és tényleg felfrissít, nem azt monom, hogy csúcs termék, de azt adja, amit ír magáról és amit ennyi pénzért várunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

doratarr95

2017. november 12.

Kb. 2 honapja vettem, de talan ha 6-8-szor hasznatam.. a tisztitassal kulonosebben nincs sok gondom, bar olyan mintha csak viz lenne egy kis illattal, de hasznalat utan olyan ragacsos erzetet hagy au arcomon amit nehez nem eszrevenni. Nagyjabol hozza azt, amit kell de nem hiszem hogy sokaig nalam lesz ez a termek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

PinkPrincess

2017. július 19.

Nekem bejön. Letisztítom vele az arcomról a sminkmaradékokat, a rámragadt koszt, számomra kellemes a használata. Nincs problémám az illatával. Na ès 500 Ft...Ne viccelj, jóhogy újraveszem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

gigi12889

2017. július 15.

Gondoltam újítsunk kicsit. Szépen leszedte a sminket, de az a ragacsos érzet amit maga után hagyott..brüü. Amint elfogyik megpróbálom a szárazbőrre való társát hátha alapon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

kvcsevi

2017. május 14.

Vegyes a véleményem erről a termékről. A sminket egész szépen leszedi, viszont miután megtisztítotom vele az arcom ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

ddori25

2017. május 11.

Szörnyen ragadt tőle a bőröm, nagyon kellemetlen volt. Ezt még el is viseltem volna talán, ha legalább használ, mert még olyan tonic-kal nem találkoztam amitől nem ragadt volna a bőröm, de kb a 3. használat után elkezdtem nagyon durván kipattogni tőle... Biztosan nem veszem újra. Szimpatikus volt az ára, ezért gondoltam hogy adok neki egy esélyt, de elég gyorsan kukába került....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Rosmarinic Acid
Vitaminok: Panthenol