Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

Frissítő fluid, mely vitaminokban gazdag málna kivonattal hidratálja a bőrt, és feltölti nedvességgel, védi a kiszáradástól. Málna illatú, gyorsan beszívódik, minden bőrtípusra ajánlott.

dez

2018. február 24.

Ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Ragad.

Messa

2017. május 26.

Már lassan egy éve megvan, de nem sokszor használtam. Az illata isteni, a csomagolás is praktikus. Csak sajnos nálam elnyerte a legragacsosabb termék díját. Nem szívódik be a kombinált bőrömbe, még akkro sem, ha rásegítek masszázskefével. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Debreczeni

2017. április 28.

Kellemes a zselés állaga, és a kiszerelése. Kicsit zavaró, hogy ragad az arcom utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

lindacica

2017. április 25.

Tavaly nyáron használtam hidratálónak, és nagyon szerettem. Könnyen beszívódik, mivel zselé állagú, és az illata is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

anda1213

2016. május 15.

Imádom tényleg jó smink alapnak. De sajnos hamar el fog fogyni és már nem látom az üzletben. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Pucorka

2016. február 25.

Frissítő, hidratáló picit zsíros de az illata nagyon finom gyümölcsös.Lányaimnak nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 25.

B.Enci

2016. február 20.

Akciósan vettem 299Ft-ért,gondoltam ennyiért megéri kipróbálni. Nagyon tetszik!! Imádom,tetszik a flakonja valamint az illata és a kiszerelése is szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

CeCeDrake

2016. február 16.

Update:
Újravettem, mert alapvetően jó kis kence. Csak ha meg vagytok fázva és az orrotok piros, akkor inkább kerüljétek addig a használatát. Mondjuk hasznos volt, csípte kicsit az orrom, tüsszögés rohamot kaptam tőle és utána enyhült a nátha is. Este is használtam, célzottan az orromra, jött megint a 15-17 tüsszögés és reggel már a náthám is eltűnt :-D viszont durván csípi a kipirosodott orrot, de az egy percig tart, addig viszont szó szerint könnyfakasztó :-D a náthára gyakorolt hatása nem megalapozott.

Tetszett a kiszerelés, szerintem nagyon praktikus. Ha minden krém ilyenben lenne, az nagyon jó lenne.
A nyakamra használtam, oda is kenjünk valamit alapon. Gyorsan beszívódott és a kellemes illata is hamar eltűnt. Ennél sűrűbb krémet nem bírok elviselni a nyakamon, olyan géles az állaga, félig áttetsző rózsaszín. Ártani nem ártott, még lehet, hogy vásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Update:

Bodnik

2016. január 14.

Nekem bevált, a legtöbb arckrémtől zsírosodik az arcom de ettől nem.Az illata kicsit fura de engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

nezili

2015. június 21.

Szeretem is meg nem is. A borradir tesoja miatt vettem meg, mert annak az illata nyamnyam, de ettol annyira nem vagyok elajulva. Nem zsirositja a borom, csak picit olyan furi a texturaja, nem is tudom, nem az igazi. Az ara viszont kedvezo es nyari hidratalonak elmegy. Remelem elhasznalom majd valahogy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.