Balea

Ár:   999 Ft (tusfürdővel közös szettben)   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   999 Ft (tusfürdővel közös szettben)
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

czannaa

2017. május 9.

Gyorsan beszívódik, könnyű az állaga, de emiatt annyira nem hidratál és nekem az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Pampilla

2016. december 14.

Nekem nincs karácsonyi hangulata,de még csak téli sem. Ami viszont pozitívum h könnyű állaga van pillanatok alatt beszívódik,nem zsíros. Az én bőrömnek még télen is elég,de ha valaki szárazabb bőrű,arra kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 14.

kismadár

2016. február 8.

Ennek már másabb illata van, mint a tusfürdő párjának. Amíg a tusfürdő fanyar gyümölcsillat, addig ez egy édesebb gyümölcsös joghurt. Nem nagyon szeretem az ilyen joghurt illatú testápolókat, kicsit műnek és gagyinak érzem. Egyébként nem rossz, közepesen hidratál, nem irritál, nem szárít. Elkenegetem, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

siss

2016. január 1.

Nem egy nagy durranás,olyan semmitmondó illata van.Citromos zselécukorhoz tudnám hasonlítani.Felkenéskor van egy pici alkoholos beütése,de ellillan és maga az illat se tart sokáig.Ez mondjuk nem hátrány.
Hidratálása átlagos,az én bőrömnek elég ez.Könnyed állagú,jól kenhető,ha eltalálom a mennyiséget tökéletesen beszívódik.Ha netalántán többet kenek egy pici olajos réteget hagy,de nem zavaró és nem ragadok tőle.
Mostanában feltűnt,hogy egyre több új Balea termékben jelenik meg az alkohol,ahogy ebben is,remélem nem szoknak rá,mert nem hiányzik beléjük.
Csomagolása gusztusos,viszont az adagolása katasztrófa.Nemtudom,ez valami újítás-e,de a kupak nyílásának közepén van egy icipici lyuk és azon keresztül jön az anyag.Ki volt az a pihentagyú aki ezt kitalálta?Erő kell hozzá,testápolós kézzel meg kissé harc.Fúrtam rá nagyobb lyukat.
Kissé csalódás,nem éppen citromos illatra számítottam.A használatával egyáltalán nincs bajom,de az illatát még mindig nem kedveltem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.