Balea

Ár:   999 Ft (testápolóval közös szettben)   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 8.

Ár:   999 Ft (testápolóval közös szettben)
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

kismadár

2016. február 8.

Én is nehezen tudom behatárolni az illatát, szerintem nem citrusos, inkább valamilyen fanyar gyümölcsillatra emlékeztet, a lényeg, hogy nem édes.Az illata sajnos azonnal eltűnik, a víz teljesen lemossa, szóval fürdés után olyan, mintha illatmentes tusfürdőt használtam volna.. Egyébként nem tudok róla rosszat mondani, jól habzik, lassan fogy, nem irritál, nem szárít, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

siss

2016. január 1.

Nem igazán tudom meghatározni az illatát,olyan citrusos,citromos.Hasonló a testápolóéval,de mégsem totál ugyanaz.Teljesen átlátszó zselés az állaga.Fürdés közben is harmatgyenge illat,pillanatok alatt tovaillan,a flakonban elmegy.
Csomagolása gusztusos,viszont az adagolása katasztrófa.Nemtudom,ez valami újítás-e,de a kupak nyílásának közepén van egy icipici lyuk és azon keresztül jön az anyag.Ki volt az a pihentagyú aki ezt kitalálta?Két kézzel kell erőszakolni míg kivarázsoljuk a mennyiséget.
A röhej,hogy a testápoló ugyanilyen megoldású.
Nagyon gyenge lett ez most a Baleától,nem ilyen illatra számítottam.Pacsálom rendesen,nem spórolok vele,csak fogyjon már el.Ennyire hamar még soha nem használtam el tusfürdőt. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

A röhej,hogy a testápoló ugyanilyen megoldású.