Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Pitaya és kókusztej illattal.

Kremrajongo

2018. március 1.

UPDATE: Ha nagyon kiszárad a kezem, irritálja, kipirosodik tőle a bőröm. :(
Nagyon finom illata van, jól hidratál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

UPDATE: Ha nagyon kiszárad a kezem, irritálja, kipirosodik tőle a bőröm. :(
Nagyon finom illata van, jól hidratál. :)

Adri84

2017. március 22.

Hamar beszívódik és jól hidratál, sokáig elég és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Hamar beszívódik és jól hidratál, sokáig elég és az ára is kedvező.

davidildiko

2017. március 22.

A táskámban tartom, elég hamar beszívódik, az illata is finom, olcsó is. Viszont ha télen nagyon száraz a kezem, arra sajnos nem olyan jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

anabela

2017. január 28.

ennek annyira odavoltam az illatáért, hogy megtartottam miatta a kiürült tubust, mert sajnos nem lehet azóta kapni. tuti újravenném. a krém a szokásos Balea kézkrém minőség, amivel elégedett vagyok, árban is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Sipor

2016. december 26.

Minőségre a megszokott Balea: tökéletes. Nekem gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál.
Az illata nagyon erős, de én odavagyok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Az illata nagyon erős, de én odavagyok érte.

kvcszsoka

2016. november 26.

Isteni, intenzív illata van, gyümölcsös, de mégis édeskés, ami hosszan tart. Nekem átlagos idő alatt szívódott be, nem éreztem zsírosnak, pont jó az állaga, viszont nem hidratál. Az én kezeimet 1-2 hét után borzasztóan kiszárította, az ujjperceimnél teljesen kivörösödött a bőröm, iszonyatosan fájt, még a sima víz is csípte. Igaz, ez téli tapasztalat, nem tudom, nyáron milyen lenne?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

MNNiko

2016. október 24.

Eredetileg a táskámba dobós kézkrémnek vettem. Nagyon fincsi gyümölcsös illata fogott meg és az összetevői sem rosszak. Az ára pedig a jól megszokott Balea-s.
Sajnos nehezen szívja be a kezem így végülis éjszakai krémnek használjuk. A Férjem szerint gumicukor illata van (aminek nagy rajongója!) :D Így ő is nagyon szereti. Reggelre puha lesz a kezünk tőle, de a zsírossága és nehéz beszívódása miatt nappalra nem ajánlom. Csak ezért jár a -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

drZsana

2016. szeptember 3.

Első Balea-termék, amit kipróbáltam. :) Imádom az illatát. Hamar beszívódik és megfelelően hidratálja a kezeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

ladri

2016. augusztus 13.

Isteni gyümölcsös illata van. Kicsit nekem híg, de nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Isteni gyümölcsös illata van. Kicsit nekem híg, de nyárra tökéletes.

oliviabogyo

2016. augusztus 8.

Iszonyú illata van, egyáltalán nem jó. Nagyon ragad és egyáltalán nem hidratált. Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.