Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Finom illattal. Táplálja a száraz bőrt.

nikilane

2013. június 24.

Régebb óta meg van, de most került sorra. Nagyon finom illata van, annyira frissítően kellemes pezsgős érzést ad, hogy odáig vagyok érte. Én viszont konkrétan friss érett zöld alma illatot érzek! Ettem már fügét és gyakran magozgatok gránátalmát is, de nem hinném, hogy ilyen a 2 kombinációja. Szín tiszta zöld alma + valami titkos faktor, ami azt a pezsgős illatot képezi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

minaya

2013. január 2.

Ár-érték arányban nagyon jó, mivel tényleg nagyon olcsó, bár én mindig az illatok miatt szaglászgatom meg az új verziókat, és mindig elcsábulok.
Ennek is nagyon finom illata van, de a végére nagyon meguntam, így jár a mínusz csillag. Közepesen hidratál, fürdőpamaccsal nagyon jól habzik, könnyen lemosható. Az illat viszont hamar elillan zuhanyzás után. Nekem semmilyen bőrproblémát (irritáció, pattanás stb.) nem okoztak még a Balea tusfürdők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Roni27

2012. november 16.

Az illata nagyon finom, az árát is szeretem:) Nekem tartósnak tűnik, megmarad zuhanyozás után is az illata. 4,5 csillagot adnék rá, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Heidi

2012. október 3.

Csatlakozom az előttem szólókhoz!Nagyon jó illata van,csak kár,hogy zuhanyozás után nem lehet érezni a bőrön.Én nem vettem észre,hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Enik

2012. szeptember 29.

Nagyon megszerettem, az illata eszméletlen jó és a balea tusfürdőktől eltérve az illata viszonylag tartós. Remélem "örök" darab lesz, nálam csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Blame

2012. szeptember 20.

Valóban nagyon jó illata van. Jól ki lehet érezni belőle a gránátalmát és a fügét is. A csomagolása is nagyon aranyos. :) Bár mintha picit tényleg szárítana, de egyáltalán nem vészes. Szerintem nagyon jó kis tusi. Az árához képest meg főleg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

magyarry

2012. szeptember 7.

Az illata nem fogott meg és az összetevők miatt sem lesz a kedvencem. Nálam a külcsín nem számít. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

tenyitomi

2012. augusztus 17.

Unokahúgom használja,elmondása alapján,jó illata van, kellemes használnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Unokahúgom használja,elmondása alapján,jó illata van, kellemes használnia.

Jelizz

2012. augusztus 10.

Ténleg nagyon jó illata van! A fürdés után még picit érezni az illatatát.. nemúgy mint a töbii Balea tusinál :)
picit szárít, de elmegy! (újra venném)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

picit szárít, de elmegy! (újra venném)

milli

2012. augusztus 4.

Meglepően kellemes illata van, használat után a bőröm puha és illatos tőle. Szerintem nagyon jó, főleg az árához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.