Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Igazi téli hidratáló krém, mely védi a bőrt a hidegtől, széltől, az UV sugaraktól, a fűtés okozta száraz levegőtől. Vörös áfonyával, méhviasszal, gyapotmagolajjal és növényi olajokkal táplálja a bőrt, valamint 15-ös fényvédő faktort is tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt

dorisss

2015. március 11.

Nekem a szép összetevők ellenére nagy csalódás volt. Borzasztó nehezen szívódik be. Szerintem ez nem egy minden nap használatos krém, extrémebb körülmények között lehet jobban bizonyítana. Egyenlőre számomra három csillag.

UPDATE: kézkrémként végezte végül, annak jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

UPDATE: kézkrémként végezte végül, annak jobban bevált.

Nora.89

2015. január 14.

Én ma vettem meg. Mammut dm. Szerintem nem rossz, bár egy kicsit szereintem lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

googles

2015. január 5.

Kipróbáltam, mivel megvettem. Olyan, mint amilyet vártam, bár ez kicsit rosszat is jelent. Hideg időre való krém, így jó zsíros tapintású, nehezen szívódik be még a tök száraz bőrbe is, fényes marad jó ideig. Ha a tenyeredre jut, nem tudsz jó ideig semmihez nyúlni. A kezemre is kentem belőle a hidegben, végülis a célnak megfelel, de arckrémként szerintem keveseknek válik be. Kinti tartózkodáshoz jó lehet, de csak ha emberek közé, fűtött helyre nem mész vele, mert ahhoz túl zsíros krémnek tűnik egyelőre. Még kísérletezek vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.