Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petraa, Módosítva: 2014. május 14.

Kategória:   Tusfürdők

Vérnarancs olajjal.

pilleriin

2017. november 12.

Nagyon szuper volt, szerettem, remélem még visszatér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon szuper volt, szerettem, remélem még visszatér.

Ella

2017. április 24.

Úristen, volt olyan hónap, hogy CSAK EZZEL tusoltam, annyira odavoltam az illatáért, az állagáért, a hatásáért! Selymes is volt tőle a bőröm és a férjem is szaglászott, miután kiléptem a fürdőszobából. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Vichy

2015. június 14.

Kár, hogy nem gyártják. Én nagyon szerettem, a fáradt reggeleken mindig felébresztett az illatával. Jól habzott, és tisztított. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

WGR

2014. június 23.

Az egyik legjobb Balea-s tusfürdő, nagyon jó illata van! Elég sokáig fürödtem vele, szerintem kevés is elég belőle (főleg szivacsra). Engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Adnilem

2014. június 3.

Olyan jó narancs illata van! :) Néztem is az összetevőknél az narancsot és ott is van, olaj formájában. Na ez érződik is rajta, fini. Ha tényleg nem gyártják, akkor kár érte, mert megszerettem. Nem szárított, kellemesen frissített és nem maradt meg sokáig az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

MuffinQueen

2014. május 27.

Nagyon nagyon szeretem az illatát, tökéletesen felébresztett. Le kell vadásznom még párat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Bibi

2014. május 14.

Ugy sajnalom,h mar nem gyartjak, nagy kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Ugy sajnalom,h mar nem gyartjak, nagy kedvencem volt.

lavander

2014. április 26.

Nemrég vettem egy ilyet, az árkádban 2+1 akció volt. Finom citrusos illata van. És így gazdaságos volt.

Update: Nekem elég fura, hogy ilyen olajos állaga van, de, ha valaki szereti az ilyesmit, annak biztos tetszeni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 26.

Malachite

2014. április 14.

Finom, édes narancsos illata van, tényleg nagyon energikus, vidám hangulatom támad ha ezzel fürdök :). Kicsit szárít. Ár-érték arányban viszont ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Színező anyag. (Piros)