Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor és testspray gyümölcsös, virágos-keleties illattal. Nem tartalmaz alumíniumot (ACH). Jóleső érzéssel tölt el, akárcsak az ősz utolsó meleg napsugara. Kellemes frissességet nyújt, és véd a kellemetlen testszag ellen, 24 órán át. Vegán termék.

wildrose

2019. augusztus 9.

Kellemes, édes, nem túl intenzív illatú deo spray közepes izzadásgátló hatással. Különösebben nem győzött meg, de azért elhasználtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

netti1990

2019. június 30.

Cuki csomagolása,ès Isteni finom,èdes,parfüm illata van.Tartós.Nem irritálja a hónaljbőrömet.Nem hagy foltot a ruhán.5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Noyko

2018. augusztus 26.

Tényleg vattacukros az illata,ahogy itt már említette egy hozzászóló. Sokszor olvasom,hogy mások nem szeretik a túl édes illatokat,én pont azokért őrülök meg. Jó kis málnás illat és olcsó. A kiszerelésében tetszik,hogy bordó,mondjuk nekem kicsit túl csillám,kicsit tini beütése van. Alapvetően szerethető illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

lovecreams

2018. július 19.

Kellemes az illata, viszont az alkohol miatt nem izzadásgátlóként használom, hanem testpermetként. Viszonylag tartós is, szép a csomagolás, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

HDorina

2018. július 10.

Finom, fűszeres, keleties illata van. Ár érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Finom, fűszeres, keleties illata van. Ár érték arányban megfelelő.

tittus

2018. március 28.

Nekem a Baleás alumentes deók régen is beváltak, és mivel most szeretnék újra visszaállni (legalább részben), erre esett a választásom. Nagyon fincsi, fűszeres illata van, édes és tömény, de nekem tetszik :). Konkrét izzadásgátlást nem várok, mivel ezek a deók úgymond csak szagtalanítanak, arra viszont nagyon bevált (egyébként sem vagyok egy izzadós). Én egész estig érzem az illatát, tehát nekem működik. Természetesen sportoláshoz nem ezt használom, azt már nem bírná :D. Lehet nyáron egy nap kétszer kell fújni, majd meglátjuk. Azt mondom, hogy ár-érték arányban megfelelő, és ajánlom annak, aki szereti az édes-cukros-fűszeres illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

cicaaholdrol

2018. március 10.

A málnás beütés miatt vettem meg + mert alumentes, de őszintén szólva, a tartóssága vetekszik a lepke puki-éval. :D izzadásgátlásról pedig inkább ne is beszéljünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Bubus06

2018. február 24.

Hát nem tudom..Nem ilyenre számítottam. Nekem az első két napban nagyon vattacukros volt. :/ Azt gondoltam hogy ezt soha az életbe nem fogom megszokni, rosszul voltam a szagától és virágosságot kicsit sem találtam benne..Nem vagyok elfogult a tartósságával kapcsolatban, de a Baleás alumíniummentesek valamiért tényleg jók hozzám. Alapból nem vagyok nagyon izzadós fajta.
Örülök hogy csak 150 ml-s, és hamar elfogom fújkálni.
De mintha kezdenék megbarátkozni vele..Hangulat kell hozzá. Mert alapból nem szeretem annyira a nagyon édes illatokat.
Zsákbamacska volt..Szép a flakonja és a csillámos bordó kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Örülök hogy csak 150 ml-s, és hamar elfogom fújkálni.
Zsákbamacska volt..Szép a flakonja és a csillámos bordó kupakja.

carolinett33

2018. január 29.

az illata tényleg jó, málnás-virágos kicsit fűszeres édes, de nagyon kevés ideig tartott, mintha nem is használtam volna. pedig máskor is hasonló alumíniummentes dezodorokat használok, de azok sokkal hatásosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Yubiri

2018. január 16.

Édes és púderes illat, tetszik, teljesen megéri az árát.
Most télen használom, nap végére sem izzadok mellette.
Plusz pont, hogy nem tartalmaz alumíniumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Édes és púderes illat, tetszik, teljesen megéri az árát.
Most télen használom, nap végére sem izzadok mellette.
Plusz pont, hogy nem tartalmaz alumíniumot.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citral, Anise Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol