Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyed állagú testápoló szorbé enyhe csillogással és gyümölcsös illattal.

Jujuci

2020. június 19.

szörnyűűűű. az ötlet tök jó LENNE, de a kivitelezés 0. Hidratálása semmi, és utána az a ragacsos érzés, mintha mézzel kentem volna be magam. :D meg még a csillámok is eltűnnek bőrre kenve. kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

elfmercina

2019. május 21.

Nagyon émelyítő az illata, és az állaga, hatása sem az igazi.
Egyszer elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagyon émelyítő az illata, és az állaga, hatása sem az igazi.
Egyszer elég volt.

Csingiling0415

2018. szeptember 8.

Kellemes illat, minimális csillogást kölcsönöz a bőrnek. Illata igencsak tartós, habár ragacsosabb az állaga felvitel után , mint az "átlagnak". Ennek ellenére, én szeretem (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

vvivien

2018. szeptember 4.

Nagyon könnyű vizes formula ebből kifolyólag gyorsan felszívódnak, nem ragad, fénynél szépek a benne lévő csillámok, hidratálni nem nagyon hidratál viszont az én bőröm nem száraz úgyhogy nyárra bőven elég ez de télre kevés lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

fairynorah

2018. augusztus 15.

csak ezt a fajta arany csillamos testapolót találtam az üzletben, kénytelen voltam
beérni ezzel 😄 a nevéből adódó állagot kapunk, gyorsan el
lehet kenni, nem ragad ( max ha vastagon-rétegezve visszük fel), a leírás szerinti ENYHE fényt is hozza (egy egyszerű hidratált bőrfényre kell gondolni,semmi jlo-s ragyogás, barnultabb bőrön feltűnőbb). Szóval egy rossz szavam nem lehet rá, annyit tud, amennyit ígér 🤷🏻‍♀️😏 ráadásul én kerek 100ft-tal olcsóbban vettem,mint ami ide fel van tüntetve 😄 (A hidratálása száraz bőrre nem elég, de egy nyári szorbettől szerintem ezt nem is kell
elvárni...) Könnyed kis 4es

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

beérni ezzel 😄 a nevéből adódó állagot kapunk, gyorsan el
elvárni...) Könnyed kis 4es

stripedpanda

2018. augusztus 10.

Jó az illata és rajtam viszonylag sokáig meg is marad, nagyon aranyos a csomagolása is, de ezen kívül sok mindent nem tud. Nem nagyon szeretem használni, nehezen szívódik be, hagy egy furcsa ragacsos réteget és nem is hidratál rendesen. Tényleg picik benne a csillámok, de ez engem mondjuk nem zavar, sőt még tetszik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pMichelle

2018. július 31.

Őszintén meglepett a sok rossz vélemény.
Én szeretem. Nappalra mindig fényvédőt használok, szóval nekem ez a termék egy késő délutáni/esti nyári krém.
Ragadni ragad egy kicsit de csak úgy 5 percig aztán rendesen felszívódik és lehet felöltözni.
Gyengéden csillámos, én nem is szeretem ha ennél erősebb. Az illata szerintem kellemes, olyan gyümölcs és édes.

Ui.: én mindig jól felrázom használat előtt. Mint amúgy mindent, ez a mániám:'D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Őszintén meglepett a sok rossz vélemény.

Ui.: én mindig jól felrázom használat előtt. Mint amúgy mindent, ez a mániám:'D

vivuss87

2018. július 31.

Általában minden évben megveszem ezeket a limitált csillámos cuccokat. De ez valami förtelem, kezdve azzal hogy semmit sem hidratál, valóban sokáig ragad, valamit én szinte semmire sem vagyok allergiás, de ettől olyan hatalmas vörös foltok lettek rajtam, hogy rendesen megijedtem. Gyorsan mostam is le. Kuka, senkinek sem ajánlom. Ja szerintem büdös is és a csillám is kevés benne. Balea ez nagyon nem nyert

Andi17

2018. július 16.

Na hát ennek a testápolónak semmi értelme. Se testápolásra se csillogásra nem alkalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Mesike91

2018. július 8.

Én is a csillogás miatt vettem. Az én mércémmel kevés van benne, viszont jól hűsít. Eddig nem vettem észre, hogy ragadna, remélem ezután se fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.