Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 27.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Bőrradírozó tusfürdő frissítő görögdinnye illattal. Természetes radírozó szemcsékkel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mina03

2021. szeptember 15.

A szemcséi elég apróak, így sajnos nem nagyon radíroz. Az illata viszont nyárias, kellemes. Nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

radioaktiva

2021. augusztus 1.

Nem ő a kedvenc bőrradírom, messze nem. A kedvencem kicsit körülményesebben beszerezhető, így őt emeltem le a polcról, mert nagyon vidám a csomagolása, meg amúgy is szeretem a DM sajátmárkás termékeit. Nekem kicsit folyós, kicsit kevés benne a szemcse- nem is érzem, hogy igazán radírozna. De az illata jó, nem szárítja a bőröm, nem drága, így igazából úgy tekintek rá, hogy ez egy nyári tusi kis szemcsékkel. Szeretem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Pajzs

2021. június 2.

Bár leggyakrabban radírozó kesztyűt szoktam használni, nem külön testradírt, erre elcsábultam, mert vágytam valami nyárias hangulatalapozóra a fürdőszobai rutinba. A vidám csomagolás fehér, közepesen folyós tusfürdőt rejt. A radírozó szemcsék aprók, először el is öntött a csalódás, mikor a kezembe nyomtam, hogy ez bizony nem nagyon fog radírozni, legfeljebb csak dörzsölni, de örömmel állapíthattam meg, hogy nem így van. Puhára és simára radírozott, könnyű volt utána testápolózni, csak úgy szippantotta be a krémet a bőröm. Emellett tisztít és nem szárít. Az illata édes, frissítő, vizes-görögdinnyés jégkrémre emlékeztet. Nem mindennapi használatra vettem, inkább csak azokra az alkalmakra, mikor esedékes egy kényezető testradírozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

drbrk

2021. május 9.

lehet, én leszek az akinek ez a termék nem jött be annyira? az illata tényleg nagyon jó, nincs is kivetni valóm emiatt, azonban én az erősebb radírozó hatású termékeket részesítem előnyben. Nekem nem eléggé radíroz, lehet hogy csak én szeretem a durvább szemcséjű radírokat, ezt leszámítva minden rendben vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

lillad2000

2020. október 12.

először mikor megláttam, mondom, ezt nekem taláálták ki. és tényleg, sajnos csak egyet vettem belőle. aztán később vettem még egy másikat, mert láttam, hogy limitált, de biztos fogok még venni, amíg lehet kapni, mert imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Nicu

2020. október 10.

Görögdinnye illat, nyami. Jól radíroz, jól habzik, puha lesz használat után a bőröm. Jó az állaga, végre nem olyan folyós, mint a kávés társa volt. Tartós az illata. Persze ez is limitált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Nekem ez annyira bejön! Puha, selymes lesz tőle a bőröm, és az illata is olyan nyárias, frissítő! Élmény vele a fürdés, zuhanyzás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

AkInImOd

2020. szeptember 9.

Ittalvó vendég miatt vettem meg, hogy tudjon mivel tusolni, fürödni. Aztán én is kipróbáltam, nem bírtam ellenállni neki. Az illatát nagyon szeretem, jól passzol a dezodorhoz, de azon felül nem lopta be magát a kedvenceim közé, maradok a kézműves szappanoknál. A fehér folyós állaga érdekes, a szemcsék nem radíroznak kellően, és mellé nem tartós az illata eléggé. Ezt meghagyom a vendég ittalvóknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Imádom. Már több flakonnal beszereztem. Nagyon jó az illata, jól radirozza a bőröm. Az ára is baráti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Isabell

2020. augusztus 10.

Tavaly nagyon szerettem és nagyon megörültem neki mikor tegnap megláttam a polcon. Olcsó, finom illata van, szerintem megéri megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate