Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitts, Módosítva: 2019. július 3.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Egyéb

A stift formulának köszönhetően könnyedén eltávolíthatók a szőrszálak az olyan kis területekről is, mint a szemöldök, az orca, a felsőajak, az áll és a bikinivonal környéke.

Gica81

2020. február 4.

Igazán megnézhettem volna itt a véleményeket mielőtt megveszem :( sajnos nekem a bajuszt egyáltalán nem szedte le, többször próbálkoztam, mert azt hittem én vagyok béna :) hát nem így volt.
Gondoltam, ha már gyanta, akkor kipróbálom más testrészemen is és a kézfejemen teszteltem le, ahonnan teljesen leszedte a szőrszálakat.
Újravenni nem fogom, pedig annyira örültem, hogy egyszerűbb lesz ez a stiftes formula használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Csodalatosmandarin

2019. augusztus 23.

Teljes Penzkidobas! NE vegyétek meg, egy darab pihe szőrt sem szed ki. Ez a termék egy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Ad-Namah

2019. augusztus 21.

Ötletem sincs mire gondoltam, amikor megvettem, valószínűleg nem voltam magamnál, mert másképp nem veszem meg. Ez egy cukorpaszta, ami folyik mindenhova, és kb annyi szakító ereje van, hogy a mellé adott gyanta csík össze lesz kenve a cukros édes pasztával, és itt vége van. Megnéztem az összetevőket, de egyáltalán nem esett le, hogy a glucose syrup lenne a gyanta benne... Ahhoz, hogy vegyek kicsi gyantacsikot, ez eléggé drága volt. Ma dobtam ki a kukába, dühömben el is hajítottam első használat után valahova, pakoláskor bukkantam rá. Remélem a többi hasonló csomagolásos szőrtelenítő krém, gyanta és gyanta eltávolító krém nem ugyanilyen rossz, vagy a gyanta eltávolító krémmel is befürödtem (utálom a folyékony olajat használni hozzá, főleg azt, ami olaj+törlőkendő).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Kunki

2019. július 11.

Használhatatlan. Egy kanyi szőr nem sok, annyit sem szedett le a kis pihés bajuszkámból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 11.

RokalanyLau

2019. július 11.

Meg ne vegyétek!
Semmit nem ér. Gondoltam jó lesz az apró kis pihenés bajuszomra es a szemöldökömre, de azon kívül, hogy olyan, mint egy ragacsos krém nem csinált semmit. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Meg ne vegyétek!

wzannus

2019. július 8.

Még az egy csillag is sok érte. Egyáltalán nem ragad, kb olyan mint egy ragacsos arckrém. Ekkorát még sosem csalódtam a Baleában :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Glucose, Glycerin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.