Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Kategória:   Fürdőtermékek

Megújult változat!

A lágyan gyöngyöző habfürdő értékes eukaliptusz olajat tartalmaz, mely energiával és erővel tölt fel. Élvezze az eukaliptusz megnyugtató, fűszeres illatát fürdés közben is. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

pH-bőrsemleges.

Andrea456

2020. szeptember 17.

Nemrég megfázott a hátam, ezért gondoltam, kipróbálom. A címkén 2-3 kupaknyit ajánlanak, én biztosra mentem a hárommal, és kb. 20 percig áztattam magam. Már közben is éreztem, hogy gyöngyözik a homlokom, és ez kiszállás után is tartott, egészen addig, míg a szokásos tonikommal át nem töröltem. Viszont a hátam, a mellkasom és a hasam még utána is izzadt, tehát nem szabad három kupaknyit önteni belőle, mert nagyon ütős lesz!
De másnap reggel már sokkal jobban éreztem magam. Az illata tetszik, az ára is rendben van, főleg, hogy a drágább eukaliptuszos habfürdőkben hátrébb van a lényeg, azaz az eukaliptusz. Azóta nem használtam, de szerencsére a megfázásom is elmúlt.
Biztosan, fogom még használni, de csak mértékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Biztosan, fogom még használni, de csak mértékkel.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.