Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 1.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes ápoló hajmaszk sérült és igénybevett hajra, vanília illattal és mandula olajjal, mely jól ápolt, fényes és puha kinézetet kölcsönöz a hajnak. Vegán termék.

vrgdo1991

2019. december 1.

Eddig sosem próbáltam Balea hajápolási termékeket,ő az első. Isteni illata van, pakolásként alkalmazom. A hajamat nem nehezíti el, nem zsírosítja. Használata után a hajam puha,fényes és illatos.

Update: sajna már nem látom a polcokon. Nagy kár érte,pedig iszonyatosan jó kis pakolás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

pirosalma123

2019. október 23.

Használtam már párszor, egészen puha lett a hajam tőle,de én egy órát hagytam a hajamon. Az illata kellemes. De kicsit nehéz utána kifésülni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

CrazyHairDontCare

2019. július 11.

2019. 05. 23.
Eddig körülbelül csak 4x-5x használtam, de úgy érzem az én száraz hajamra kicsit kevés.
- Az én ízlésemnek kicsit túl folyós, lehet, hogy csak én vagyok béna, de elég sok kifolyik az ujjaim közül miközben próbálom feltenni.
- Csúszósságra egész jó, ki tudom vele szedni a csomókat a hajamból, de van ennél jobb is.
- Az illata nagyon jó, tiszta vanília puding, legszívesebben kikanalaznám a tégelyből, de sajna nem túl tartós.
- Plusz pont, hogy nincs benne szilikon, de sajna izopropil alkohol igen, úgyhogy nem teljesen Curly Girl Method barát.
- Az ár-mennyiség-minőség arány egész korrekt, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, ha elfogy.

Mini update: általában 45 percig hagyom fenn a hajpakolásokat, de a legutóbbi hajmosásom alkalmával 2 órát hagytam fenn, így sokkal jobban hidratált, úgyhogy kap tőlem egy plusz csillagot.

Update: Mostanában sok nehézségnek volt kitéve a hajam (egy vasalás, sok klóros vízben úszás) emiatt valahogy sose bírtam rávenni magam, hogy ezért nyúljak, olyan gyengén ápol. Végül a refresh rutinomban használtam el (felvizeztem és ráspricceltem a hajamra), itt végül is talán teljesített, icipicit hidratlált, és így nem kiöblítve kb egy napig vanília illatú is maradt a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

2019. 05. 23.

KHVivien

2019. május 24.

Második kedvenc hajpakolásom. Imádom,remekül hidratálja a hajam. Egy negatívuma van számomra,hogy szerintem híg. Ezt leszámítva is jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

ZLucaa

2019. május 22.

Az interneten rendeltem, szóval nem tudtam megszagolni, de mikor kibontottam! 😍 Elsősorban imádom az illatát, és hogy ez az illat tartós is marad 1-2 napig. Vállig érő hajamra nagyon sokáig elég volt a tégely. Hosszabb időre vittem fel 30-60 perc között és melegen tartottam addig a hajam. Nyilván csak a haj hosszra vittem fel, a fejbőrömre semmiképp. Negatív dolgot nem tudok róla írni, ár-érték arányban tökéletes. Ez volt az első hajpakolásom, más márkával nem tudom összehasonlítani, de én teljesen megvagyok vele elégedve. Hajszárítás után a hajam fényes, puha, nem gubancolódik össze annyira, nincs "seprű" hatás sem. Utána még szoktam feltenni a száraz hajamra hajolajat és így tökéletes a végeredmény, de ha nem teszek hajolajat, akkor sincs rá panasz, nagyon szeretem ezt a terméket! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

henifekete

2019. május 15.

Az illata nagyon kellemes, az állaga kicsit hígabb mint a pakolásoké szokott lenni. A Pantene pattintós-tégelyes (nem tudom most a pontos nevét 😁) pakolásával keverve szoktam felvinni a hajhosszra, így hogy ennek milyen hatása van, azt nem tudom. De a végeredmény mindig puha, friss érzetű és kellemes. 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

magyaredina

2019. április 17.

Nagyon kellemes az illata és puha lesz tőle a hajam. Nagyon jó az ára.
Kényelmesebb volna a használata pumpás kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Nagyon kellemes az illata és puha lesz tőle a hajam. Nagyon jó az ára.
Kényelmesebb volna a használata pumpás kiszerelésben.

Cipur

2019. február 13.

Nagyon szeretem! Az illata isteni. Finom, puha lesz a hajam utána. Kicsit nehezebb felvinni, de ettől eltudok tekinteni :)
(Panthenolt szoktam még belerakni csepp formában.)

Szeretem, biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

(Panthenolt szoktam még belerakni csepp formában.)

Szeretem, biztos, hogy újra veszem.

orsi0210

2019. január 27.

A termékcsaládhoz tartozó samponjával együtt kezdtem el használni ezt a hajpakolást, és hát az illatát leszámítva nem sok pozitívumról tudok nyilatkozni.
Az állaga tényleg túl folyós, egyáltalán nem krémes. Kb. 5-10 percig szoktam fennhagyni a hajamon hajmosás után. Lehet, hogy ha hosszabb ideig hagynám rajta, több pozitív hatásról tudnék beszámolni, de én nem érzem, hogy ápolná, táplálná a hajamat, hajvégeket, pedig ebben a hideg, téli időben különösen igényelné a hajam.
Amióta a régi hajpakolásomat leváltottam erre, sokkal sprődebbé, töredezettebbé váltak a hajvégek, úgyhogy egyáltalán nem újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Sziporka88

2019. január 20.

Ennek a hajpakolásnak az állaga igen folyékony, emiatt nem olyan könnyű felvinni.
A használata után viszont a hajam nagyon puha és selymes lett. Nem lesz sztatikus, ami vékony szálú hajamnál általában előfordul.
Az illata is nagyon fincsi, de nem olyan tartós 1-2 napig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Az illata is nagyon fincsi, de nem olyan tartós 1-2 napig érezhető.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide