Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hajápoló tej nedvességgel táplálja a száraz, erősen igénybevett hajat. Kellemes mangó illata átjárja a hajszálakat.

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Védi a hajat a hajszárító melegétől és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz. Regeneráló formulája kiszáradás elleni védőhatással ápolja és lesimítja a hajszálak felszínét. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Emma23

2021. március 14.

Az illatát szerettem. Viszont a hajamat nagyon szárította. Le kellett cserélném valami jobb krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

bea.letenyei

2021. március 12.

Nagyon kellemes az illata és meglepődtem, hogy mennyire jól ápolja a hajam, annak ellenére, hogy milyen olcsó. Nagyon puha, selymes és illatos lesz tőle a hajam és nem gubancolódik be. Nagyon szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

ClaraWolf04

2021. március 10.

Szőkítés után ajánlotta a fodrászom, hogy használjak hajtejet. Mivel éppen nem voltam túlságosan kitömve pénzzel, ezért csak a legolcsóbb megoldás jöhetett szóba. Meglepődtem, hogy ez a hajtej ennyire jó. Nagyon puha babahaj érzete van a hajamnak miután megszárítottam. Ráadásul nagyon kellemes mangos illata van. Bár szívesebben használnék olyan hajtejet, amiben nincs ennyi "káros" összetevő, de sajnos még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Sarkanyka01

2021. február 24.

Elsőre nem akart működni a pumpája, de végül megoldottam. Több mint fél éve használom, és nekem ez még mindig az első flakon, aminek kb. a felénél járhatok. Segít, hogy könnyebben kifésülhető és puhább legyen a hajam, de én használok mellé hajolajat is. Finom az illata, nem túl tolakodó, de halványan mégis érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

mucskalaura

2021. január 15.

Nagyon jót tesz a hajamnak és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Nagyon jót tesz a hajamnak és az illata is nagyon jó.

Dafne1234

2020. november 25.

Olyan terméket kerestem amit balzsam "helyett" tudok használni alkalomadtán. Vékonyszálú festett szőke hajam van, a töve hamar zsírosodik a vége száraz. Jól megtörlöm a hajam a törölközővel majd inkább a hajam alsó felére viszek fel 3-4 pumpával. Selymes, jó illatú kellemes tapintású rendezett haj a végeredmény. (és nem is zsírosodik jobban a hajam töve tőle) Ha elfogy is újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

pniki93

2020. október 19.

Használom néhány hete, de szerintem már nem lesz ennél kiforrottabb véleményem :) Hajmosás után pólóba tekerem a hajam úgy nagyjából 10 percre, ez idő alatt a víz nagy részét felszívja és ebben az állapotban oszlatok el másfél pumpányit. Nekem elég ennyi, pedig sok és hátközépig érő hajam van. Hajtő kivételével mindenhova teszek és közben még az ujjaimmal átfésülöm a hajam, hogy mindenhova jusson. Ezután visszateszem a hajam a pólóba még úgy 1 órára. Igazából szerintem semmi változást nem vettem észre :D hullámaim szerencsére ugyanúgy megmaradnak (nem használok hajszárítót), ugyanolyan puhának és hidratáltnak érzem a hajam mint amikor nem használtam. Illata erős, de meglepődtem hogy hajon egyáltalán nem marad meg. Bár talán nem is bánom. Ezek ellenére szívesen használom, ártani nem ártott, most fűtésszezonban talán még segítségemre is lehet. Mindenképp megéri kipróbálni. 6 és fél éve csak szilikonmentes termékeket használok, emiatt döntöttem emellett, illetve praktikus a pumpás kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

kallaylili

2020. október 14.

Nagyon kellemes az illata és nem zsírosítja a hajat. Nekem a hullámos fürtjeimet ha ezzel kenem és megszárítóm hajszárítóval még szépen ki is egyenesíti. Az illata tartós és szép fényt és puhaságot kölcsönös a hajnak. Plusz pont, hogy szilikonmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

visontaireka23

2020. szeptember 22.

Nem vettem észre jelentős javulást, de az illata nagyon jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Nem vettem észre jelentős javulást, de az illata nagyon jó

riella1994

2020. augusztus 16.

Finom mangós illata van, nem tart sokáig. Különösebb ápoló hatását nem igazán vettem észre, önmagába édes kevés lenne, de mégis szeretem, mert könnyebb kifésülhetőséget biztosít. Nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide