Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 31.

Kategória:   Hajápolók

A Balea hajápoló tej nedvességgel táplálja a száraz, erősen igénybevett hajat. Kellemes mangó illata átjárja a hajszálakat.

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Védi a hajat a hajszárító melegétől és könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz. Regeneráló formulája kiszáradás elleni védőhatással ápolja és lesimítja a hajszálak felszínét. A száraz és igénybevett haj ismét fényes és puha tapintású lesz.

Halcyon

2020. június 5.

Tipikus esete annak, hogy a drogériában is lehet kincseket találni fillérekért! Nem nehezíti el a hajat, és isteni az illata. Natur argán vagy wella hajápoló olajjal együtt használom, de amióta megvan, nem töredezik a hajam. Már 3 alkalommal vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Divuska

2020. április 27.

Különös dolgot nem tesz a hajjal. Semmiféle változást nem tapasztaltam. Az illata sem érződik sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

kisszandi

2020. április 23.

Ár-érték arányban tökéletes. Az illata is megfelel, de hosszú idő után a mangós érzet helyett nekem "hányásszagú lett". Továbbá semmi ápoló hatása nem volt. Jó érzést adott, hogy probálom védeni a hajam, de semmi több. Többet tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

JVica98

2020. április 12.

Nagyon sokat használtam régebben, és akkor a töredezett hajamat szépen rendbe szedte, kevésbé töredezett tőle, selymesebb volt a tapintása is.. most más olajat használok, szintén baleásat, igazából azzal is meg vagyok elégedve, de ha az elfogy, szerintem ezt fogom újravenni 😊
Nem mellesleg az illata valami isteni 😍🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Nem mellesleg az illata valami isteni 😍🤗

Barackvirag1

2020. február 16.

Nekem ez a hajtej nagyon nagyon sokat javított a hajam állapotán, ami alapból vékony, száraz és rettenetesen szöszölődő. Ha hajmosás után 2 pumpálásnyit teszek a nedves hajamra, akkor nemcsak hidratáltabb, simább és kevésbé szöszös lesz, de még pluszban kezelhetőbb is, azaz kábé feleannyi idő alatt sikerül beszárítani formára a frizurámat (állig érő bob). Következésképp nem szárítom rommá a hajamat. Szóval ez a hajtej számomra duplán hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

francais

2020. január 28.

Nem szeretem, tincsekben zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Nem szeretem, tincsekben zsírosítja a hajat.

tara95

2019. december 10.

Kár, hogy nem írják rá, hogy göndör/hullámos hajra az igazi. Nagyon finom illata van, érdemes 4-5 pumpányit is belemasszírozni a nedves hajba, a göndör felveszi. Szépen ápol és rendezi a tincseket, olcsó, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

noradrenalin

2019. december 9.

Nekem nem nyerte el tetszésem. Illata nagyon finom, de csak addig érzem még felkenem. De semmi pluszt nem adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Pearl30

2019. május 28.

Nagyon nagyon szeretem, balzsam helyett ezt használom, az illata isteni, a pumpás kiszerelés meg külön tetszik. A szőkítéstől kicsit igénybe vett hajamat rendbe tette. Nyilván nem egy használat után, hanem majdnem minden este tettem a hajamra, hogy minél gyorsabban regenerálódjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

CrazyHairDontCare

2019. május 27.

Mióta elfogyott a Garnier Fructis Banana és Macademia Hair Food-om nem használtam leave-int a curly hair rutinomban, sajna meg is látszott a hajamon (hamarabb kiszáradt, fénytelenebb volt). Ez elég olcsó volt úgyhogy gondoltam megér egy próbát.
- Hajpakolás lemosása után használom, tehát ekkor már nincsenek csomók hajamban, már nem is fésülöm ekkor meg a hajamat többet a következő hajmosásig. Miután ezt felteszem kenem fel a zselét a hajamra, ha használom ezt a terméket akkor könnyebb a makacsabb tincseket finger-coil technikával begöndöríteni.
- Nem igazán táplál, vagy ápol annyira. Pedig egy kis extra ápolásnak örülnék, mert nagyon száraz hajam van. Nagyon szeretem, ha egy leave-intől tovább maradnak hidratáltak a tincseim, de ez ebben nem segít.
- Nem nagyon áll másból mint tartósítószer + víz + illatanyagból (kis túlzással). Sajna nem is teljesen Curly Girl Method barát az összetevőlista (glicerin, izopropil-alkohol).
- NAGYON erős illata van szerintem, nem nagy prioritású nekem az illat egy terméknél, de ez... Kellemes, úgy írnám le mint a tömény mangó szörpöt, de félek, hogy egy idő után már undorítónak fogom tartani. Kb amúgy három napja mostam hajat, de már nem érződik, a Hair Food termékcsaládnál sokkal tovább megmarad az illat.
- Hát, én... ööö... kb tíz pumpálásnyit használok el egy alkalommal (itt olvasva, hogy mások csak kb kettőt pumpálnak, kicsit elszégyelltem magamat), úgyhogy nekem nem hiszem, hogy annyira sokáig ki fog tartani mint másoknak :D (amúgy csak vállig ér a hajam, fuck)
- Azt vettem észre amúgy, hogy adott egy kis plusz fényt a hajamnak, ami nagyon tetszik, de nem tudom, hogy csak emiatt megérné-e nekem újravenni.
A nem túl tökéletes összetevő lista amúgy kezd lassan egy kicsit aggasztani, lehet, hogy elkezdem majd valami mással felváltva használni amíg el nem fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide