Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leana, Módosítva: 2022. január 24.

Kategória:   Hajápolás

Limitált kiadás

• Téli hajápoló tej
  • Keratinnal és pitajakivonattal
  • A téli időjárás által igénybevett hajra és száraz fejbőrre
  • Antisztatikus hatás
  • Szilikonmentes receptúra

Szeos

2022. június 6.

Nagyon jó hajápoló, örülök, hogy rátaláltam. Hajmosás + balzsamozás után teszem fel nedves hajra (néha más szérumokkal), és szép puha lesz tőle a hajam. Ha nagyon száraznak érzem a hajam, szárazon is teszek rá 1-2 pumpával, ez a mennyiség a lapockáig érő vékonyszálú hajam még nem nehezíti el. Nagy kár, hogy csak szezonális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Mia0602

2022. május 25.

2021 tavaszán kezdtem CGM szerint ápolni a hajam. Akkor már nem volt a DM-ben, novemberben sikerült beszereznem. Nagyon spórolok vele, mert télig biztos nem kapható. Csak frissítésre használom, ha már vállalhatatlan a hajam. 4 pumpányit szoktam eloszlatni száraz hajon. Ezután nyirkos kézzel felnyomkodom a tincseket. Így szépen újragöndöríti a tincseimet, megszünteti a szöszösséget. Idén 2 flakonnal veszek, ha újra kapható lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 25.

dorqaap

2022. február 6.

Eddig a legjobb hajápoló balzsam, amit nem kell kimosni, szépen hidratálja a hullámos, vékony szálú hajamat. És szerintem praktikus a kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

fairynorah

2021. október 8.

Porózus erősen hullámos/enyhén göndör hajamnak lightoska volt.Nem volt rossz, mert valamennyit hidratált, de éreztem,h nekem még kell mellé valami pluszba. Elhasználtam, főleg,h nem sok alkalom kellett az én hajamnak hozzá :D Újra nem venném, vékony(abb) szálú hajra ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

ddominikaa

2021. június 21.

Imádom. Kevésbé töredezett tőle a hajvégem, csodás az illata. Nagy kár, hogy szezonális termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

vadvirag919

2021. május 3.

Meglepően jó, könnyen és maradéktalanul beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem zsírosít, kicsit hidratál is - mondjuk nem egy csodaszer, csak olyan egyszer elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

Nyunyoo

2021. március 24.

Az illata valami isteni!! Puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, sokáig elég. Inkább vizes hajra használom, nekem sajnos szárazon összetapasztja a hajam, és úgy nehezen szívja be. Jól hidratál, biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Bellana

2021. március 20.

Az elején elég vegyes érzelmeim voltak vele, ki kellett tapasztalni hogy szereti a hajam. Egy pumpányi teljesen elég belőle és csak a hajam második felére teszem, az esetek nagy részében nagyon szép, fényes lesz tőle a hajam, de csak ha egy másik leave-in hajápolóval együtt használom, önmagában sajnos nem elég. Viszont a kettő együtt szuper eredményeket szokott hozni :) Számomra ezért csak 4 csillag, mert önmagában nem elég. És nagyon bánom, hogy a DM csomó jó, CGM barát cuccot csak szezonálisan ad ki..
Az illata engem naptejre emlékeztet, de az is tetszik benne és elég sokáig elég is ez a viszonylag kis adag is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

little.shana

2021. március 7.

Én is nagyon szeretem, CGM miatt esett rá a választásom. Nagyon jó az illata, vizes és száraz hajon is hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Boriskajuliska

2021. február 28.

A finish termékeket ha sikerül "néha" túlzásba vinnem sokat tud segíteni. A száraz hajam alsó 2/3-ára kb. 3 pumpányit teszek, alaposan bemaszírozom, összecsavarom és begumizom. Pár óra alatt teljesen beszívódik és puha lesz a hajam, de nem nehezedik zsírosodik be. Érzetre leginkább hidratált, hűvös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.