Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő hajlakk B5-vitaminnal, UV-szűrővel, mangó és kókusz illattal. Haja megemelt, rugalmas és fényes lesz.

LadySayuri

2018. november 10.

Tetszetős hajlakk, jól működik a mindennapos használat során, kifésülhető. Ami szimpatikus, hogy az illata rendkívül tartós! Kellemes, friss, nem tolakodó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 21.

Egy év alatt használok el egy flakon hajlakkot, és szerencsém volt ezzel, mert nagyon bevált, kevés is elég belőle, kiválóan tart, a nap végén pedig könnyen kifésülhető. Zsírosodásra hajlamos hajamat nem teszi zsírosabbá, nem is szárítja, csak tartja egész nap ahová fújom. Egyetlen negatívuma számomra, hogy könnyű lenyomni a spray adagolóját, de hamar belejöttem, hogy miként lehet hatékonyan és óvatosan adagolni a terméket. Biztosan újravenném mert kedvező az ára és szerintem mindent tud amit egy hajlakktól elvárhatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Pipex77

2018. június 1.

Nagyon szárítja a hajamat, nem lehet kifésülni, mert utána kezelhetetlen, ragad.
Nagyon erős.. Egyszeri alkalomra tökéletes, mert tart, volumen növelő, de utána moss hajat azonnal, mert kivégzi azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

pinupdollstella

2018. május 22.

eddig Syoss hajlakkot használtam, de leváltottam egy ideje erre. az illata nagyon finom, nekem tökéletesen tartja a hajam és fele annyiba kerül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Aquariusgirl

2018. április 24.

Jóban vagyok Baleáékkal, de vele nem. Erős az illata, szárítja a hajat, beton kemény lesz az a kreáció, amit alkot. Mert az történik, hogy megszárítom a hajam, szeretném fixálni, de olyan erővel robban ki a flakonból, hogy szana-szét repíti a hajam és ezt a szénakazlat a levegőben megragasztja. Én még ilyet nem is láttam. Nem tudom ez csak az én flakonom extra produkciója-e, de nem fogom tovább próbálgatni másikkal, az biztos.Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 24.

Vitaminok: Panthenol