Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2021. május 26.

Kategória:   Hajformázók

• Volumennövelő hajformázó krém
  • Keratinnal és cseresznyevirág-kivonattal
  • A dúsabb, nagyobb volumenű frizuráért
  • Erős és rugalmas tartás
  • Szilikonmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Witchvortex

2021. augusztus 1.

Szőkített hajra használom, nekem nagyon bevált. Újra fogom venni.

Az igaz, hogy ez nem egy hagyományos hajzselé. Kicsit zsírosabb, mint a többi, így én a hajam tövére egyáltalán nem kenem, inkább a végére.
Sokat nem érdemes belőle használni, mert nagyon összetapasztja a hajat. Tartása minimális, inkább természetes hatást lehet vele elérni.
Nekem a balayage megviselte a hajamat, ezért választottam ezt az olajosabb hajformázót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Szőkített hajra használom, nekem nagyon bevált. Újra fogom venni.

szilvia.bano

2021. április 26.

Vékonyszálú, lelapulásra hajlamos, göndör hajam van. Egyelőre az Elseve selymes olaj krémet használom, amit nagyon szeretek, de sajnos már a webshopokból is kezd eltűnni, nagyon kevés helyen lehet kapni lehet kapni. Ezért próbálok találni valamilyen megfelelő alternatívát. Ez viszont sajnos semmilyen szinten nem vált be. Azt tudtam, hogy tartást semmit nem fog adni, mert az azonos erősségű hajhabok sem adnak, de nem is ezért vettem meg. Én nem kiöblítendő balzsamként akartam használni. Hát arra sem vált be. Nem táplálja a hajat, sőt inkább szárít. A száraz selymességet sem szeretem, mint ahogy pl. az Elseve Cica Repair hajápolónál tapasztaltam, ami egyébként ugyancsak nagyon jó értékeléseket kapott. Én azt várom egy hajápolótól, hogy jól hidratáljon, tápláljon, ugyanakkor ne nehezítse el a hajam. Az illata visszafogott, valóban cseresznyevirágos, és olcsó is, de sajnos ettől még nem lesz jó. Tudom, hogy van a Baleának a Locken verziója, ami göndör hajra való, de az sem kapott túl jó értékeléseket, másrészt annak ellenére, hogy göndör hajam van, nekem eddig nem feltétlenül a göndör hajra való termékek váltak be leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

norkak

2021. március 21.

Jóóóóóóóó 😍 Pár alkalommal használtam eddig, a nagyon göndör hajamra. Örülök, hogy szilikonmentes, mert törekszem cgm-et követni. Eddig mindig az volt a baj, hogy a frissen mosott hajam másnapra nagyon kócos lett, a fürtjeim alváskor szétestek, a hajam felső része már egy nagy szénakazal volt, nem göndör. Na ez a krém pont arra jó, amire kell! Egyben tartja a fürtjeimet, szép tartást ad, puha lett tőle a hajam és nem mellesleg nagyon finom illata van, kevés kell belőle így egész jó árban van. Újraveszem, az biztos 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.