Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chewche, Módosítva: 2021. augusztus 5.

Kategória:   Hajformázók

• Hajformázó stick
  • Babahaj és szálló hajszálak rögzítésére
  • Párától begöndörödő hajra is
  • B5-provitaminnal ápol
  • Nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

fancsmancs

2021. szeptember 2.

A copfokat és kontyokat sokáig kerültem, mert mindig borzasan szétálltak a babahajaim és nem vált be sem a hajlakkos-fésűs módszer, sem a wax ennek orvosolására. Ez a stick könnyen használható és valóban lesimítja a hajat, illetve meg is tartja. A nagy szél azért újra felborzolja de ez nem csoda. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

TBianka

2021. augusztus 29.

Nem hittem volna, hogy tényleg beválik. Bár nem a legtartósabb egy fél napot bír csak ki. 12órázásba újra szoktam kenni, de nem zsirosítja a hajat. Szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Kingaa99

2021. augusztus 24.

Nem rossz, de nem tartja meg a fülemnél a tincset, amit fülem mögé próbálok rakni. Kisebb babahajakra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

chewche

2021. augusztus 1.

Egy terméktesztelő csoportban hallottam a termékről. Alapvetően inkább hajlakkot és kisfésűt használok a szálló haj, és babahaj ellen, azonban vannak helyzetek amikor nem túl életszerű ezeket előrántani egy táskából :D viszont az a módszer nem volt túl hatásos, ideig-óráig bírta, aztán ugyanúgy lebegett a hajam, frissen pedig be volt keményedve.

Ezzel szemben, ez a kis csoda minimálisan keményít csak, de ránézésre észre se vehető, hogy valamivel lesimítottam a hajam, nem úgy mint a hajlakk esetében, illetve sokkal tovább tart a hatása. 1.5 éves kisgyerek mellett rohangálva is megállta a helyét, ennél jobban nem is tudtam volna tesztelni :)
A kiszerelést és csomagolást sajnálom, nem épp egy környezetbarát koncepció, a külső papír ment a szelektívbe a többit majd igyekszem valahogy újrahasználni kiürülés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.