Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2012. április 7.

Kategória:   Hajformázók

Vitamin+, melegre aktiválódó formulával.

platinakuka

2013. július 28.

én a kb sima hajamra használom, amikor szivacsos hajcsavaróval támadok. :) persze valamennyire kilógja magát, de 3-4 napig (azaz a következő hajmosásig) jól megőrzi a hullámokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

tkaukal

2013. július 6.

Ritkán használom, kissé ragacsos lesz tőle a hajam, de az illata tetszik. Arra használom, hogy egy kis hullámot csempésszek a hajamba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

kovacslilla79

2013. január 9.

Használtam egy darabig, és korpásodni kezdett tőle a hajam (soha nem szokott!). Biztos hogy ettől, mert először egy hetet hagytam ki, később többet, végül teljesen elhagytam, és a korpásodás is ennek megfelelően tűnt el vagy tért vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Laura

2012. november 15.

nem ragad, kevés kell belőle, selymes lesz tőle a hajam, olcsó, tartós. meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

andi91

2012. november 6.

Kb. mintha nem kentem volna semmit sem a hajamra, jóformán semmi tartást nem ad... De legalább nem ragad össze tőle a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

bvlgari001

2012. október 1.

Tavaly télen találtam egy nagyon jó kis dúsító hajhabot, de a szaga miatt váltanom kellett. Anyukám használja, így gondoltam én is kipróbálom. Ettől is ugyan olyan dús lesz a hajam, bár egy kicsivel többet kell a hajtöveimre kenjek belőle. De az illatát nagyon imádom, és ami még tetszik benne, hogy egyáltalán nem ragad, könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Az ára pedig +1 pontot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

tkati68

2012. szeptember 3.

Véletlenül kerültem vele kapcsolatba,a párom anyukájánál, gondoltam a semminél jobb lesz, és csodák csodájára nagyon tetszik! Pedig nem csináltam olyan különösebb beszárítást, mégis jó tartása lett a hajamnak, és egyáltalán nem ragadt, ami nálam nagy szó(egyébként nivea volume sensationt használok, ami szintén nagyon jó, dúsít, de azért egy kicsit ragadós...)Pontosan nem tudom de gondolom hogy nem egy nagy összeg az ára...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

miraclum

2012. május 16.

Hatásában jobb volt, mint néhány drágább társa. Tartós volt, működött... Ami nekem fontos, hogy nem volt ragacsos tőle a hajam. Ha jól látom a parabén família jópár tagja is képviselteti magát. Hát gyönyörű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

ribizli

2012. április 26.

Valóban, igaza van az előttem szólónak, én az 5-öst (legerősebbet) vettem meg, és tényleg tartós, szög hatás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Nico1984

2012. április 13.

Kevés is elég belőle, mert hajszárítás után olyan lesz a hajam, mint a szög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 13.

Kevés is elég belőle, mert hajszárítás után olyan lesz a hajam, mint a szög.

Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.