Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 20.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea gránátalma illatú kézkrém gyorsan és mélyrehatóan ápolja az igénybevett kezeket. Értékes argánolajat tartalmazó, gyengéd formulája bársonyosan puha kezeket eredményez. Könnyen elkenhető és gyorsan felszívódik.

vikimaja

2020. június 2.

Télre kerestem egy kézkrémet amit könnyen tudok magammal vinni és rá esett a választásom. Az illata kellemes de sajnos nem úgy hidratál ahogy azt én szeretném. Arra pont megfelel, hogy napközben bekenjem vele a kezemet, de ha szárazabb a bőröm azzal már nem bírkózik meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Anheszenamon

2019. március 5.

Táskába dobós kézkrémet kerestem és a csomagolásán akadt meg a szemem. Jól hangzott, hogy tartalmaz argánolajat, azt gondoltam, biztos jó kis hidratáló hatása lesz. Nem rossz krém, hamar beszívódik, jó az illata de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

eilthyr

2019. február 6.

téli időszakra kerestem zsírosabb, nehezebb krémet, amit jövet-menet használhatok, praktikus kiszerelésben, és ad egy hővédő réteget.
az általam eddig ismert és használt vizesebbekhez képest valóban sűrűbb, tömörebb krém - ez kipipálva!
a csomagolás megkapó, mondhatni elegáns, egyedi. tetszik! a tubus mérete pont jó, táska- vagy kabátzsebben bőven elfér, ez nekem fontos szempont. DE a kupakkal borzasztóan elégedetlen vagyok!! krémezés után nehézkes csavargatni, körülményes. ez roppant bosszantó!!
magának a krémnek az állaga kissé furcsa, talán a sokkal hígabb dolgokhoz szoktam, ez pedig kifejezetten tömör, de persze kenhető. olvadt viaszos állaga van. ennek ellenére(?) valóban pikkpakk beszívódik, egyetértek a többiekkel és elégedett vagyok. ad egy puha viaszos bevonatot, és szerintem kesztyű alatt hőszigetelő rétegként jól működik!
az illata nem igazán gránátalmás, de számomra kellemes, friss izé. jól érződik, de egyáltalán nem tolakodó agresszív. ez szerintem tök jó tulajdonság!
3/5, mert igencsak bosszankodom a kupak miatt. ha lehetne felet adni 3.5-re feljebb tenném az értékelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Lory

2019. január 29.

Szerettem volna szeretni de sajnos nem leszünk barátok.
Kiszáradásra nagyon hajlamos a kézbőröm,hamar kireped,sokszor vérzik télen.
Többféle kézkrém van itthon(+irodában,táskában stb.),nekem az jött be,ha nem egyfélét használok.
Megfogott a szép csomagolása és az illata is nagyon kellemes de ezekben ki is merül minden pozitívum.
Sajnos az igénybevett bőrt egyáltalán nem hidratálja,semmit nem használ.Míg felkenem oké,selymes és puha de
akár fél óra múlva is hagyja kirepedni ha kimegyek a hidegre vagy a szélbe.A tubus háromnegyede elfogyott,szóval hagytam időt neki,alaposan leteszteltem.
Tavasszal-nyáron talán oké de téli kézkrémnek egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

Szerettem volna szeretni de sajnos nem leszünk barátok.
Kiszáradásra nagyon hajlamos a kézbőröm,hamar kireped,sokszor vérzik télen.
Tavasszal-nyáron talán oké de téli kézkrémnek egyáltalán nem ajánlom.

Naftalin

2018. december 21.

Teljesen tökéletes "táskába dobós" kézkrém, kellemes illata van és nagyon hamar beszívódik, nem hagy fura réteget. A krém állaga nem túl folyós és kb. másfél borsónyi elég egy használatra. Kifejezetten tetszik, hogy nem műanyag a csomagolás, ár érték arányban is kiváló. Nekem csak így télen hajlamos kiszáradni a kezem a hidegtől, de ha valakinek szárazabb-repedezett a bőre, annak valószínűleg ez kevés lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ZsofiEszter

2018. december 8.

Teljesen elégedett vagyok, megéri az árát :) Gyorsan beszívódik, jól hidratál és az illatát is szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

dundicat

2018. november 20.

Annyira tetszett a csomagolása, muszáj volt megvennem, de nagy csalódás :/ A tubus: utálom csavargatni, kinyomod a krémet, és szenvedsz a kupakkal... A krém: nem túl jó, alig hidratál, szinte mar ugy érzem, hogy szárít, sőt! Még az állaga is furi. Az illata közepes, talán jobban szeretném, ha maga a krém jobb lenne. Na de a dizájn! Engem azzal megvettek (szó szerint) - kap is rá egy csillagot. De vigyázzatok, nem minden arany, ami fénylik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

vvivien

2018. október 31.

Jól hidratál, gyorsan beszivodik, jó a kiszerelése, az ára is kedvező és az illata is kellemes (bár én a cseresznye virágosat használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Patricica11

2018. október 31.

Kedvező az ára, szuper a csomagolása és az összetevői is szimpatikusak voltak, biztos voltam benne hogy imádni fogom... aztán megéreztem az illatát. Ez persze egyénfüggő, de engem totál egy olcsó légfrissítőre emlékeztet, pedig pont azért választottam a cseresznyevirágos helyett, mert nagyon szeretem a gránátalmás termékeket. És ha ez még nem lett volna eléggé arcon csapás, furcsa réteget is hagy a bőrömön... pedig tényleg gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

angelavaradi

2018. október 27.

Teljesen megéri az árát :) Finom illat, jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Teljesen megéri az árát :) Finom illat, jól hidratál

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol