Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. december 30.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Regeneráló kézkrém, hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól. Könnyű, gyorsan beszívódó emulzió aloe vera kivonattal és holt-tengeri sóval. Vegán.

annamariasari

2019. május 22.

Ez kapja a legtöbb csillagot tőlem. Sajnálom hogy már nem forgalmazzák. Nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Anheszenamon

2019. március 5.

Hamar beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, ami abszolút pozitívum. De én semmi extrát nem vettem észre. Télre vettem talán tavaly, ilyenkor jobban kiszárad a kezem, főleg a kézfejem és a körmeim körüli bőr. Túl nagy hidratáló hatása nincs, most fogyott el. Akkor sem venném újra, ha még lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Loona

2017. december 30.

Férjemnek vettem egy tubussal anno ebből a krémből, amikor az általa addig használt krémet sehol sem lehetett kapni többé. Semmi panasza nem volt rá. A visszafogott, semlegesebb illata (az Aloe vera picit csípős illata érződött ki belőle főleg) miatt abszolút jó választásnak bizonyult pasi kézkrémnek is.
Néha én is ki-kipróbáltam kíváncsiságból, illetve amikor már csak nagyon kevés volt a tubusban és körülményesebb volt kinyomkodni, én használtam el a végét. A saját tapasztalataim is pozitívak vele: nem szupervizes, de nem is zsíros krém, gyorsan és jól beissza a bőr, de közben hidratált is lesz tőle. Egyikünknek sem szokott igazán száraz lenni a bőre, ilyen állapot fenntartására tökéletes volt. Nekem az illata nem lett a kedvencem, így magamnak nem vettem volna újra, de rossznak azért nem mondanám, tényleg inkább semleges, semmiképpen nem negatív. Férjemnek szívesen újravenném, ha lehetne még kapni, de úgy néz ki, hogy megszűnt már, polcokon és a német dm honlapján sem látom már...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Tatinta

2017. november 13.

Ajándékcsomagban kaptam, újra nem venném, de ár érték arányban jó kis kézkrém. Nem zsíros, így irodában jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Lolychan

2017. április 24.

Jó kis kézkrém, szeretem jobb időkben a vizes állagú krémeket, de mivel nekem elég száraz a kezem, sajnos kevés :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

annamagyar94

2017. április 4.

Bátyám vette. Addig kunyeráltam tőle, míg inkább odaadta :D Egyszerűen imádom. Balea, tehát CF termék, könnyen beszívódik, de mégis érzem, hogy használ. Közepesen hidratál, nyilván azoknak, akiknek ultra száraz a kezük, lehet kevés, de átlagos kézszárazságra még télen is szuper. Csodálatos az illata, és még olcsó is. A mérete pedig pont megfelelő, egy átlagos női táskában még éppen el is fér, és nyilván higiénikusabb így mintha tégelyes lenne, csak akkor rossz már , amikor kevéske van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

vadaszokutambolkotrodj

2017. március 31.

AZ egyik ujjamon van egy száraz folt, fogalmam sincs, hogy mi az, de nem tűnt el semmilyen krémhasználattól...Nah ezt a krémet csak azért vettem, hogy a munkahelyemen a sok kézmosástól ne száradjon ki a bőröm. De észrevettem, hogy azt a fura száraz foltot is szépen helyreteszi :D Szóval nagyon jó kis krém, mindig van nálam belőle. Az illatát is szeretem, felüdülés a sok vattacukor illat mellett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Sarene

2017. március 27.

Nagyon kellemes friss az illata, jól ápol és gyorsan beszívódik , ragacsos érzet nélkül, ám mint a többi Balea kézkrémet.. kézmosás után ildomos újrakenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

saretta

2017. február 19.

szeretem a Balea kézkrémeket, ár-érték arányban szerintem teljesen rendben vannak. Ez a kézkrém nekem őszre/télre sajnos kevés, de melegebb időben, mikor a hideg nem szárítja ki a kezeimet, teljesen jó, hamar beszívódik, nem ragad, megérdemli a max pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Cherryeszti

2017. február 6.

Nagyon hatékony, szuper az illata és egyáltalán nem ragad beszívódás után! Az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin