Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Damayanti

2015. december 19.

Nagyon szintetikus mű kókusz aroma és emellett hatásra sem érezni semmi különöset, nekem mire elhasználtam már kezdett émelyegni a gyomrom tőle... Imádom a kellemes kókusz illatot. Na ez nem az, csak flakonból tűnt elsőre annak a boltban és olcsó, talán ennyi előnyt lehetne felsorolni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

babyface

2014. január 27.

szerintem a balea legrosszabb kézkréme... én az illatáért vettem meg, de amint felkentem darabokban jött le a kezemről (mintha nem kézkrém lett volna, hanem valami peeling) borzasztó érzés volt, azt hiszem landolt is a kukában... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

cicatapmancs

2013. július 1.

Csak azért vettem meg, mert kókuszos és azt pedig imádom. Hát az illatát közel sem mondanám kókuszosnak, a száraz kezeimmel pedig semmit sem csinált. Nagyon nehezen szívta be a bőröm. Amikor éjszakára bekentem vele a kezem, reggelre sokkal szárazabb volt a bőröm. Ez tényleg pénzkidobás volt sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

haloittbarbi

2013. május 24.

Borzasztó volt az állaga, ragacsos és nehezen szívódott be!:S
Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Borzasztó volt az állaga, ragacsos és nehezen szívódott be!:S
Nem venném újra.

Vicus

2013. január 3.

Áááá, borzasztó! Mind az illata, mind az állaga. Nagyon várom már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Petraa

2012. október 24.

Nagyon szerettem, amikor elfogyott újra akartam venni, de azóta sem láttam a DM-ben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

g.lindus85

2012. október 17.

A kókuszos illat miatt vettem meg. Sajnos az illata annyira nem tudja ellensúlyozni a hatását. Nyáron szoktam használni a lábamra. Máshova nem kenném, mert semmi hatása. Igazából jobbra számítottam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Szaszmancs

2012. július 13.

Finom kókusz illatra számítottam,de számomra nem ezt jelenti a finom kókusz illat,úgyhogy még csak arra sem volt jó,hogy szagolgassam,mert hát kézkrémnek nagyon nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

nimatika

2012. július 13.

Átlagos kézkrém,semmi különös,normál bőrüeknek talán még jó is,de szárazra már elég gyenge.Az illata nem rossz és elég sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

pityepotya

2012. április 17.

én is a kókusz illat miatt vettem meg, nem szeretem a kézkrémek átlagos, jellegtelen illatát. az jó is volt, mert finom kókusz illata van, de az állaga túl folyós, nem szívódik be rendesen, és nem is hidratál.
már több évvel ezelőtt vettem, és még mindig megvan, nem szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

már több évvel ezelőtt vettem, és még mindig megvan, nem szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.