Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 18.

Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló kézkrém pitaja és kókusz illattal, mely védi a bőrt a kiszáradástól és lágy regenerálást nyújt.

SpinnerCat

2018. december 10.

Eddig "néma krémmániás" voltam, de mostmár sok vélemény kikívánkozik belőlem, legyen ez az első :) Annyira, de annyira szerettem volna szeretni ezt a krémet, hiszen hugomtól kaptam, és a csomagolása cuki, kézre áll, táskába illik, mérete utazáshoz épp jó, az illata isteni finom (nekem - néha szeretem ezt a cukorkás-édeskés illatvilágot)...De: a krém hatása nem jön be. Ragad a kezemen jól bekenegetve is, nem is hidratál megfelelően és nem szívódik be teljesen; száraz mancsokra tökéletesen alkalmatlan. Kár, pedig olyan kis aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

HDorina

2018. szeptember 7.

Igazi nyári illat és a csomagolása is. Édes, isteni illatú. Gyorsan beszívódó. Lágyan hidratálja a bőrt, nyárra szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nagyon jó nyári illata van. Könnyen beszívódik és nincs ragadós érzés utána. Nyáron tökéletes. Télen inkább a zsírosabb kézkrémek felé hajlok.

p.bettina

2018. május 5.

A csomagolás nagyon szép, az illata egész kellemes, de nekem az állaga sem és az az érzés sem tetszik, ahogy szétkenem a bőrömön. Kicsit ragacsos érzés is marad utána a bőrömön. És nem hidratál eléggé. Nekem nagyon száraz bőröm van, szinte alig érzem, hogy bármit tenne a bőrömmel. Csak a ragacsos utóérzés van. Nem kellemes, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Archibald00

2017. december 24.

Nagyon tetszik az illata, és a rettentő szép külső sem elhanyagolható. Nagyon jól hidratál, az állagával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

bbetty

2017. december 19.

Nagyon imadom ezt a kezkremet, nem reg ota van meg, de az illata csodalatos, a hidratalo kepessegetol nem vagtam magam hatra, de oszinten nem is problemas a kezem hala istennek ugyhogy nagy kuzdelme nem volt, extra puhanak sem erzem. Leginkabb kez illatositonak szoktam hasznalni a kezkremeket :D annak viszont csodalatos. Azert nem vonok le egy csillagot sem, mivel szerintem ha valaki tenyleg jo kezkremet keres, ami hidratal, ved az nem egy 600 ft-os termeket valaszt, igy annak, ami o nagyszeru :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Petyuska

2017. december 14.

Nyár óta ezt a kézkrémet használom az irodában, egyszerűen imááádom. Nem mondom hogy ennél hatásosabb krémem még sosem volt, de olyan cuki, takaros, fantasztikus illattal, könnyen beszívódik, végtelenül olcsó, és még flamingó is van a dobozán... :-D
Amíg kapható, én újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Amíg kapható, én újraveszem!

Cathi

2017. október 22.

nekem nem ez az illat van meg, hanem a dinnyés. annyira megtetszett az illata, hogy muszáj volt lecsapnom rá. rosszul tettem. nagyon vizes hatása van, filmréteget képez a bőrön és semennyire sem szívódik be. pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Rure90

2017. szeptember 19.

Kicsit gyenge a hatása, de azért nem mondom, hogy rossz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kicsit gyenge a hatása, de azért nem mondom, hogy rossz. :)

NagyVani

2017. augusztus 14.

Hatalmas csalódás volt a számomra :(Nekem alapvetően be szoktak válni a Balea kézkrémek,de ez sajnos nem.Nagyon vizes állaga van és nem is hidratál egyáltalán,ráadásul még a kezem is ragad tőle,de nem úgy mint egy krémtől,hanem mintha piszkos lenne.Végül a lábamra használtam el,de oda sem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak