Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Kézkrémek

Kézápoló hab aloe verával, málna illattal, mely gyengéd ápolást biztosít a kezek számára és érzéki aromájával kényeztet. A formula gyorsan beszívódik, selymes bőrérzetet hagy. Vegán termék.

Ár: 300 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest 17.ker, Örs, Zugló , fizetés: személyesen, postai úton
Rita05

2019. augusztus 10.

Kellemes illata van, szeretem. Negatívumot nem igazán tudnék róla mondani, de annyira pozitívat se, elég átlagos, ha a hatását tekintem. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, de nem hidratál eléggé. Ennyiért persze nem is vártam csodát. Összességében nem bántam meg hogy megvettem, de nem hiszem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

vfranches

2019. július 2.

kellemes illat, nem ragad könnyű elkenni. Viszont egy ideig nem használtam aztán most mikor akartam már nem habosodott annyira fel mint az elején

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

tara95

2019. április 22.

A legjobb tulajdonsága, hogy egész nap megmarad a kellemesen édeskés illata, ha 100x mosok kezet akkor is. Nem nagy szám a hidratálása, de izgalmas a hab és könnyen beszívódik. Valamint főhet a fejem, mert mire észbe kaptam, a pasi mind a kettőt átspájzolta magához, annyira szereti :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

anitaanett

2019. április 22.

Még év elején használtam, már elfogyott, de kicsit hiányzik, főleg az illata. Nagyon kellemes édes, málna szörp illata volt. Amikor megvettem, azt hittem kevés van benne és hamar elfogy, de viszonylag sokáig használtam.
A hab állagának köszönhetően nagyon hamar, szinte rögtön a felkenés után beszívódott, nekem nem hagyott ragacsos érzést sem. Hidratálása átlagosnak mondható, de hát mit vár az ember egy 500 Ft-os kézápoló habtól? :) Nyilván nem fog úgy hidratálni, mint egy kézkrém.
Én bármikor újravenném, csak most szeretnék kipróbálni egy másik Balea kézápoló habot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Kispitypang

2019. április 18.

Szerettem, jól beszívódott, kellemes illata volt, megfelelően hidratált. Olyan igazi munkahelyi kézkrém volt, nem ragadt, gyorsan beszívódott. A jobbik fajta Balea kézkrém (nekem sajnos nem mindig váltak be), de valamiért nem érzek késztetést arra, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Este lefekvéskor használom, ott van az ágy mellett bejön nagyon ez a hab állag. Az illata nagyon mű , nekem könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Szerintem nagyon száraz kézre nem való. Én a másik illatot jobban szeretem talán cupcake ?! Egynek elmegy, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

makosbejgli18

2019. március 25.

Ragad, túl gej illat. Nekem nem hidratált megfelelően, semmit se csinált csak ragadt. 2 használat után kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

nikyptk

2019. február 5.

Imádom az illatát, nekem nagyon bejönnek ezek a hab állagú cuccok. Nem hidratál erősen de nekem pont elég, csak az ujjbegyeim hajlamosak a kiszáradásra télen. Szerintem ez lesz az első kézkrém amit elhasználok és van rá sansz, hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

sdorcii

2019. január 2.

Elég édes illata van, de miután beszívódik egész kellemes illata van. Az én kezem nem túl száraz, télen szárad csak ki a hidegtől és nekem erre teljesen megfelelt. Amíg nem szívódik be, addig kicsit ragacsos érzete van, de miután beszívodott ez elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Nagyannus

2018. december 23.

Még ajándékba kaptam tavaly karácsonyra. Annyira sokat nem használtam. Az illata nekem túlságosan édes. És mint ahigyan azt előttem is írták csupán minimálisan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice