Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. április 7.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alkoholmentes Balea „Hautrein” pattanás elleni arctisztító kendő különösen alkalmas a problémás és pattanásos bőr megtisztítására. Szalicilsavat tartalmazó formulája gátolja a pattanások és mitesszerek kialakulását. Pórusmélyen tisztít és óvja a bőrt a kiszáradástól. Tökéletesen előkészíti a bőrt a következő arcápolási fázisra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vendetta

2023. november 22.

Bőr alatti, nagy, kinyomhatatlan pattanásokat okozott. Nagy felületű kendők, sok nedvességgel, így a maradék részét elkentem a vállamra, de még ott is pattanások jöttek ki tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 22.

MogyorosiKati

2023. január 20.

Vésztartaléknak vettem, ha nincs lehetőségem a szokásos lemosó rutinra, de soha többet! Borzasztó bőrirritációt okoz, piros gyulladt foltok lettek az arcomon, és olyan érdes lett az arcom felülete hogy sima vízzel megmosni is fizikai fájdalmat okozott. 2x használtam 2 különböző időpontban, mire rájöttem hogy ez okozza a problémát. Takarítani elfogom használni, de arcra nettó öngyilkosság, 1 hét volt mire nagyjából helyrehoztam a bőröm, ebből 3 napig semmit nem viseltem el rajta, annyira égett és fájt.Kipróbálni sem érdemes, konkrét öngyilkosság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Bettii98

2020. október 19.

Rengeteg pattanást okoz. Bőr alattiakat, gyulladtakat, pirosakat. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Rengeteg pattanást okoz. Bőr alattiakat, gyulladtakat, pirosakat. Soha többet!

Rean519

2020. szeptember 15.

Elég nedvesek a kendők benne még így kb egy hónappal az első felbontás után is. Gyengébb sminket leszedi, de nem ez a legjobb rá, de nem is ez a feladata. Arcot kellemesen felfrissíti, picit csíp (gondolom a szalicilsav miaatt), de nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

justagirl

2020. szeptember 13.

Nekem nagyon bejött, könnyen leszedi a BB krémet. Masszívabb alapozóval persze nem bír el, de nem is arra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

chiocciola

2020. július 21.

itteni ajánlás alapján vettem, olyan terméket kerestem, amivel a munkaidő vége felé áttörölhetem az arcom, hogy ne legyen zsíros, koszos.
Szuper termék, sokkal puhább, simább az arcbőröm, kicsit gondolom radírozza is a törléskor, pati azóta nincs. Kicsit szárít, nyilván, ne ez nekem befefér.
Egy nap egyet használok, de lehet felezni fogom, mert ahhoz is elég nagy.
Egyetlen szívfájdalmam, hogy környezetszennyező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Egy nap egyet használok, de lehet felezni fogom, mert ahhoz is elég nagy.
Egyetlen szívfájdalmam, hogy környezetszennyező.

berbo

2019. december 28.

Nekem nem igazán vált be, sokkal jobbak a sima Baleás arctisztító kendők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Nekem nem igazán vált be, sokkal jobbak a sima Baleás arctisztító kendők.

Nocik98

2019. május 4.

Utazásoknál ezt szoktam használni sminklemosásra. Nem csípi a szemem és tényleg tisztának érzem a bőröm utána. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

HDorina

2019. március 20.

Utazáshoz vettem. Nem akartam cipelni az egész arcápoló szettemet, így inkább csak ezeket a kendőket vittem magammal. Nagyon kellemes az illatuk és nekem plusz jól is jött a szalicilsav tartalma miatt mert a zsíros arcbőrömet nagyon szépen tisztította és mattította. Naponta nem használnám, mert a sminkkel és szennyeződésekkel együtt min. 3 kendő megy el egyszerre, úgy nem túl gazdaságos. És azért a habzó arctisztítóm hiányzott ahhoz, hogy teljesen tisztának érezzem a bőrömet. A szalicilsav miatt féltem, hogy a szememet csípni fogja, de ezzel sem volt problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

bongi

2019. március 15.

Smikeltávolításra és napközben felfrissítésre szoktam használni, mióta felfedeztem, csak ezt a törlőkendőt használom. Nem szárít, szépen tisztít, nem hagy ragacsos érzést használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.