Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alkoholmentes Balea „Hautrein” pattanás elleni arctisztító kendő különösen alkalmas a problémás és pattanásos bőr megtisztítására. Szalicilsavat tartalmazó formulája gátolja a pattanások és mitesszerek kialakulását. Pórusmélyen tisztít és óvja a bőrt a kiszáradástól. Tökéletesen előkészíti a bőrt a következő arcápolási fázisra.

Nocik98

2019. május 4.

Utazásoknál ezt szoktam használni sminklemosásra. Nem csípi a szemem és tényleg tisztának érzem a bőröm utána. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

HDorina

2019. március 20.

Utazáshoz vettem. Nem akartam cipelni az egész arcápoló szettemet, így inkább csak ezeket a kendőket vittem magammal. Nagyon kellemes az illatuk és nekem plusz jól is jött a szalicilsav tartalma miatt mert a zsíros arcbőrömet nagyon szépen tisztította és mattította. Naponta nem használnám, mert a sminkkel és szennyeződésekkel együtt min. 3 kendő megy el egyszerre, úgy nem túl gazdaságos. És azért a habzó arctisztítóm hiányzott ahhoz, hogy teljesen tisztának érezzem a bőrömet. A szalicilsav miatt féltem, hogy a szememet csípni fogja, de ezzel sem volt problémám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

bongi

2019. március 15.

Smikeltávolításra és napközben felfrissítésre szoktam használni, mióta felfedeztem, csak ezt a törlőkendőt használom. Nem szárít, szépen tisztít, nem hagy ragacsos érzést használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

margit17

2019. március 11.

Nem szárít, szépen tisztít és kellemes az illata. Sminklemosásra még nem próbáltam, inkább arra használom, hogy kicsit felfrissítsem vele az arcom és arra tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Beya93

2018. november 26.

UPDATE:
Sajnos teljesen le kell hogy pontozzam ugyanis nagyon kipattogtam tőle. Állandóan tele voltam ragyával vagy kis pattanás szerűségekkel, amik elmúlni se akartak az istennek se. Egy ideje abba hagytam és több figyelmet szenteltem az arctisztításnak és szebb is lett a bőröm, erre elkezdtem használni az "ultra sensitive" változatot hátha, de most attól is kezdek kipattogni. :((((( Évek óta használtam 1 fajta baleásat, beszüntették, áttértem erre, ehhez is hűséges voltam erre tessék. Csalódott vagyok.

2018.06.14.
Eddig a "BALEA SOFT & CLEAR ÁPOLÓ ARCTISZTÍTÓ KENDŐ PATTANÁSOS BŐRRE" típust használtam már elég régóta és imádtam, de már egy ideje nem találok sehol :( Ez lenne helyette? Vagy új csomagolás ez? Megvettem, egyelőre jónak tűnik de majd még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

UPDATE:

2018.06.14.

stripedpanda

2018. október 22.

Sminklemosásra nem próbáltam, csak reggelente használom, de akkor nagyon bevált. Az illata nekem kicsit furcsa, de nem rossz. Egyáltalán nem szárít és szépen tisztítja a bőrt, kellemes érzést hagy maga után.
Update: használom már 1-2 hónapja és szerintem nagy szerepe van benne, hogy tisztább lett a bőröm, nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Pikvuo

2018. október 7.

Micellás víz után törlöm át vele az arcomat. Jól át vannak itatva a kendők, nem kell az arcot dörzsölni. Tetszik a hatása, matt és friss érzetet hagy a használat után. Mindenképp újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

ZsaNo0707

2018. október 1.

5. napja használom. Első alkalommal irritált, azóta nem. Kellemes érzés lesz úrrá az arcbőrömön használat után. A problémás bőrömmel egyelőre nem tudott mit kezdeni. Szerdán megyek kozmetikushoz kezelésre (három havonta járok), remélem, hogy a szinten tartásában jobban és gyorsabban hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Ennie86

2018. szeptember 15.

Nagyon megszerettem. :) Nem szárít, szépen tisztítja az arcom. Puha és matt lesz a használata után.
Biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Biztosan újra fogom venni. :)

Aadrii

2018. szeptember 6.

Hát sminklemosásra nem rossz, de nem is 100%-os, viszont nagyon jó vele felfrissíteni az arcot. Körülbelül egy hete használom, pattanás téren még nem történt nagy csoda, de már csak az érzés is jó, hogy még ezzel is teszek valamit a pattik ellen... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.