Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banama30, Módosítva: 2018. július 20.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicilsavat, aktív szenet és cinket tartalmazó arcmaszkot a pattanásos és mitesszeres bőr kezelésére fejlesztették ki. A maszk lehúzásával eltávolítjuk a bőrről az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket és felesleges faggyút is. Rendszeres használatával az arcbőr egyenletesebb és tisztább lesz. Segít megelőzni a pattanások és mitesszerek kialakulását.

FemmeFatale33

Korcsoport: < 18
2022. július 18.

Jol kiszedi a miteszereket, utana selymes es puha lesz a borom. Lehuzni egy kinszenvedes, mert nagyon ratapad a borre, viszont lathato a valtozas :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 18.

AnnaR

2022. július 5.

Akit zavar a benne lévő alkohol, ne vegye meg. De tényleg ne. Ezt az alkohol mennyiséget bármelyik helyi késdobáló képes reprodukálni. Nagyon alkamanként, kevésbé problémás bőrre jó lehet, de állandóan nem használnám, úgy, ahogy eddig se tettem. Egyszer-kétszer megveszem, felkenem, bebódulok :D Aztán éehúzom az arcomról, amaradékot meg lemosom. De különben használ, szépen mattítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 5.

epidermisz

2022. május 14.

Csak annyi időre hagytam fent, amennyire a leírásban ajánlották, mégis baromira fájt a lehúzása, kipirosodott tőle a bőröm, húzta, szárította. Biztos, hogy soha többet nem veszek ilyet, nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

Ennie86

2021. december 22.

Nekem nagyon bejön ez a fekete trutymós cucc. 🙂
Szépen kiszedi a mitesszerjeimet az orromról. Ha elég vastagon kenem fel az arcomra, akkor egészben le tudom húzni. Puha, selymes lesz az arcom használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

Nekem nagyon bejön ez a fekete trutymós cucc. 🙂

RKBrigi

2021. július 12.

Csak alkalmanként használom, mikor hámlik a bőröm vagy több mitesszerem kijön, felvinni egész egyszerű, könnyen lemosható, ha lecseppen valahova. Kicsit nehezebben húzható le talán, de utána puha bőr érzés marad és nekem a mitesszerekből is távolít el. Nekem úgy tűnt, mintha a kipirosodott pattanásoknál is csökkenti a vörösséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Wictory

2021. július 12.

Annak ellenére,hogy kevés pontszámot kapott, kipróbálásra vettem belőle 2 csomaggal. Nem értem,hogy miért húzták le, szerintem ár érték arányban ez maszk hozza a hatást. Nekem személy szerint jobban tetszik,mint a teafás társa. Könnyű felvinni,nem csíp,nem irritál, igaz száradás után nem egyszerű lehúzni,de ettől eltekintve működik. A mosdóról szivaccsal gond nélkül eltávolítható. Használat után a bőröm selymes, üdènek,frissnek érzem, csökkenti a mitesszerek számát. Azóta csak őt használom, a teafás testvérét kiszorította a bőrápolási rutinomból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

delux2001

2021. május 18.

Nem nagyon láttam változást a bőrömön a használat előtt és után. Nem is szárította különösebben, de az biztos, hogy sikerült mindent kikennem vele a fürdőszobában. Az biztos, hogy jól mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

cattitude

2021. május 17.

teljesen átlagos lehúzható arcmaszk, ha nagyon redva állapotban van az orrom, akkor szoktam használni, SF-ek ellen egész jól bejön. amúgy meg elég alkoholos és ragacsos, szóval nem túl kényelmes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

vbegonie

2021. május 16.

Kicsit meglepett, hogy ennyire kevés az összpontszáma a terméknek (jelenleg 3,19). Nekem és a páromnak határozottan jó élményeink vannak a maszkkal kapcsolatban. Valóban, ha nem egyenletesen és elég vastagon keni fel az ember, akkor vannak egyes részekkel nehézségek a lehúzásnál, de mondjuk, ha többségében egyenletes és elég vastag a felkent réteg, akkor ezek a kis kivételek (amik nem jönnek le egyben) már vízzel, esetleg arctisztítóval jól lemoshatók, nekünk legalább is nem jelentettek problémát. Már sokadjára vásárolunk belőle, mert szépen megtisztítja az arcot, amennyire egy ilyen maszk tudja (nyilván nem ez tesz csodát önmagában), és puha is lesz tőle az ember bőre, amit mániákusan lehet tudni imádni. :) Szóval nem ettől kell önmagában csodát várni, és ez nem a termék hiányossága szerintem, hiszen amúgy kifejezetten jó dolgok érthetők el vele, szeretjük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

ENCIIII

2021. május 15.

Azt hittem tényleg működni fog. Az egyik rokonomtól kaptam ajándékba azzal az indokkal, hogy nekei nagyon bevált és biztos a én bőrömön is sokat segít!". Hát... nem így történt. Épp ellenkezőleg! Rontott a helyzeten!

Már a felhelyezése sem volt problémamentes, mert mindenhová ragadt és szinte lehetetlen volt lesikálni a kezemről, de megküzdöttem vele mondván : Megéri!.
Vártam egy 25-30 percet mire megszáradt és elkezdtem lehúzni. Ezzel mindössze annyi volt a probléma, hogy nem jött le egészben és egy részet szivaccsal kellett lesikáljam.
Ezt követően a bőröm puhább lett de ezen kívül semmit nem javított az arcom állapotán.
De csak most jön a java!
Másnap reggel felkeltem és kimentem a fürdőszobába megnézni, hogy van-e valami utóhatása.
A tükörbe nézve csak annyit láttam hogy a t vonalam teljesen ki volt pirosodva és rettenetesen égett a bőröm. Majd később elkezdett nagyon durván hámlani is. 🤧
Saját tapasztalataim alapján nem ajánlom senkinek!!! ❗❗❗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

De csak most jön a java!
Saját tapasztalataim alapján nem ajánlom senkinek!!! ❗❗❗

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.