Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banama30, Módosítva: 2018. július 20.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicilsavat, aktív szenet és cinket tartalmazó arcmaszkot a pattanásos és mitesszeres bőr kezelésére fejlesztették ki. A maszk lehúzásával eltávolítjuk a bőrről az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket és felesleges faggyút is. Rendszeres használatával az arcbőr egyenletesebb és tisztább lesz. Segít megelőzni a pattanások és mitesszerek kialakulását.

Csipetke

2020. március 16.

A csomagolást nagyon nehéz kinyitni. Egy kicsit folyósabb mint amit megszoktam. De annyira nem zavar. Mióta ezt használom heti 2x nincsenek pattanásaim. Elég tágak a pólusaim de azokon is szépít. Meg vagyok vele elégedve. Be is táraztam belőle rendesen. Szépen megszárad és könnyen, szépen le lehet húzni éppen hogy marad az arcomon. De a maradványokat is könnyen le tudom szedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

hdori23

2020. február 3.

Már régóta szemeztem vele, végül ajándékba kaptam egyet. Itteni vélemények miatt nem vártam tőle nagy csodát de őszintén szólva pozitívan csalódtam. Valóban nehéz felvinni,eléggé ragadt, sikerült a ruhámat is összekenni vele. Az illata olyan 'szúrós' elég erős, kicsit irritáló volt. Amikor elkezdett száradni feszült a bőröm,de ezt már más arcmaszkoknál megszoktam. Nekem nagyon könnyen lejött, de ha túl száraz a bőr akkor fájdalmas lehet. Szépen mattított és úgy vettem észre kevesebb mitesszerem volt utána. Én nem ajánlanám túl érzékeny és száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Szilviams0118

2019. november 11.

nagyon nagyon pozitív csalódás volt ez a termék, valami fantasztikus! Nehéz felvinni, mert ragad, csúszik, mászik, aztán amennyire nehéz felvinni, leszedni is, de utána a bőrömet, mintha kicserélték volna! Nagyon puha és finom tapintású, tiszta érzetű lett! Biztos, hogy betárazok belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Bolyka

2019. november 5.

Szerintem haszontalan, csúszik mászik alig lehet felvinni az arcra. Csip, és semmit nem szed le. Meg olyan erős hogy a szemem is csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Gemma25

2019. október 10.

Bár nem én vagyok a célcsoport, lányom hatására próbáltam ki. Kombinált bőrömre hetente vagy kéthetente használom és határozottan jó terméknek tartom. Tágpórusú, vízhiányos bőröm szereti. Bár nehézkes a felvitel - nagyon el kell találni a felkenni kívánt mennyiséget - és nehéz a kézről a felesleges mennyiség eltávolítása, a bőr puha lesz utána. A pórusokat összehúzza valamint mattabb lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

Kittusch

2019. szeptember 19.

Sokat nem ér.
Felvinni katasztrófa. Elvileg 1 csomag 2 alkalomra elég, nekem 1 alkalom volt. Fele ígyis mindenhol máshol végezte. Lehúzni könnyű. A tág pórusokat nem tisztította ki, pedig tálcán nyújtotta magát. Bár pattanás nem jött ki időközben, de lehetséges, akkor éppen nem is akart 😂 Van másik fajta. Azt is szörnyű felvinni, és nehezebb leszedni, de ott tisztán látható a különbség előtte és utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Sokat nem ér.

Jujuci

2019. szeptember 13.

Egy szóval le tudom írni: SZÖRNYŰ!
A szaga tiszta alkoholos, az állaga undorító, trutyis. Nehéz felvinni a bőrre, mert nyúlik, körülöttem minden fekete paca lett. Arról meg már nem is beszélek,hogy le kellett szednem 2 perc után, mert annyira irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Egy szóval le tudom írni: SZÖRNYŰ!

szabocinti93

2019. szeptember 12.

Az illata nem valami kellemes, nekem irritáló is volt. Lehúzni lehetetlen az arcról. Meleg vízzel és egy törölközővel vakartam le az arcomról. Puha lett a bőröm de többet nem ilyet nem veszek mert nagyon macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Elenir

2019. augusztus 18.

Nagyon folyékony, felvitelkor pepecselni kell, különben minden maszatos lesz. Száradás után fájdalmas a maszk lehúzása. Az Én bőröm eléggé piros lett, miután végre megszabadultam minden darabkától. A miteszerekkel semmit nem csinált... igaz, a bőrőm puha lett, de reggelre ennek semmi nyoma nem volt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Chyly

2019. június 30.

Én könnyen és fájdalommentesen le tudtam húzni. Viszont a bőrömmel semmit nem csinált, csak az apró pihéket szedte le. Csak kétszer próbálkoztam vele, így azt nem tudom megítélni, hogy hosszabb távon hogyan működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Pantolactone