Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: berdobarbara, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A mélytisztító és melegítő hatású „Hautrein” pattanás elleni melegítő arcmaszk letisztultabb és mattabbnak tűnő bőrfelszínt eredményez. A szalicilsavat és cinket tartalmazó maszk felvitel közben fejti ki melegítő hatását. Tisztító formulája azonnal eltávolítja a pórusokból a faggyút, és küzd a pattanások ellen. Felszívja a felesleges bőrzsírt, mattítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná azt. A pórusok kitisztulnak – a tiszta és szép arcbőrért.

Laroselly

2019. július 24.

Alig érezhetően melegít, de különösebb táplálást nem vettem észre. Csak puhább lett estére a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Nikolett190610

2019. április 27.

A melegítő hatása nagyon tetszett, mattabb lett tőle a bőröm és nem szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

ViktoriaLugosi

Korcsoport: < 18
2019. április 11.

Elégedett vagyok a termékkel, tökéletesen bevált, mattítja az arcom. Pár hetente szeretek arcmaszkokat kipróbálni és ezt biztosan újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 11.

annajeney

2019. március 28.

Vagy az én bőröm teljesen érzéketlen vagy tényleg semmit sem ér. Semmiféle melegítő hatást nem éreztem. Nem jobban, mint bármelyik krémnél. Pedig fenn hagytam jó sokáig. A faggyút leszedte a bőrömről, de igazából ezt barmelyik arclemosó, vagy szappan is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

zsofi03

2019. február 20.

Felkenés után kellemes meleget éreztem az arcomon. Lemosás után kicsit mattabb hatású lett a bőröm, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Nicu

2019. február 9.

3 percig hagytam fenn, ahogy írta. Minimálisan éreztem a melegítő hatását. Sok mindent nem csinált a bőrömmel. Mattabb lett, nem szárította ki, valamilyen szinten tisztított is, de nem győzött meg annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

SimonO

2019. január 14.

Ezt is kipróbáltam, meleg maszk, kellemes volt felvitelre, természetesen a javasolt 3 perc helyett majdnem fél órát volt rajtam.
Ahogyan ígérte, a bőrzsírt szabályozta és mattá tette a homlokom, ezen felül nem tud többet. Az államra mintha nem is tettem volna fel, semmit nem tudott vele kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

HDorina

2018. december 29.

Heti szinten használok arcpakolást, de már professzionális termékcsaládból. Néha, amikor betévedek a DM-be és látok egy ilyen különlegesebb arcpakolást, mint ez, akkor megveszem és kipróbálom. De rá kell jönnöm, hogy akármilyen kecsegtetően és újdonságnak hangzik, sajnos semmit nem használnak. Ezt a melegítő hatása miatt vettem meg, de egyáltalán nem éreztem ilyen hatást. Felvittem az arcomra, az állaga olyan, mintha egy sűrűbb hidratálókrémet tettem volna a bőrömre. Kb. 10 percig rajta hagytam, nem száradt meg, ugyanolyan volt mint felvitelkor. Miután lemostam, sajnos semmi puhaságot, frissességet nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

nemethanna196

2018. november 12.

A pattanásokkal nem hiszem, hogy felveszi a harcot, viszont nagyon kellemes felmelegítette a bőröm, kifejezetten jó érzés volt viselni, miután lemostam, pedig hidratáltnak és puhának éreztem az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

lovecreams

2018. november 1.

Pattanások ellen semmi hatása nem mutatkozott, maszkként kellemes, meleg érzetet kelt, puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.