Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló éjszakai arckrém rizs- és lótusz kivonattal, B5 provitaminnal, normál és vegyes bőrre.

kriszti.csatlos

2016. április 7.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom. Nagyon finom illata van, én nappalra használom, nem olyan sűrű, de lehet csak az én bőröm száraz. Semmi extra hatás, nem pirosodok ki utána, ami már jó. Ha elfogy nem veszem újra (mert lehet már nem is lehet kapni), de nem rossz szájízzel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

piperepozitív

2014. november 26.

Egy másik Balea éjszakai krémet terveztem megvenni, mikor felfedeztem ezt a polcon, és némi vívódás után végül emellett döntöttem (kell nekem nézelődnöm, mikor itt már alapos kutakodás után többet is kinéztem, azok közül sem volt végleges a döntés... :P). Persze mikor hazajöttem, egyből rávetettem magam a krémmániára, hogy megnézzem, mit írnak róla mások, de persze még egy vélemény sem volt hozzá, ilyen a formám :) Persze ez valahol jó is, mert így picit sem befolyásolják a véleményemet mások tapasztalatai.
Egyelőre nem bántam meg, kb. egy hónapja használom, majdnem minden este ezt.
A tubusos (vagy kinyomós) kiszerelés nálam már létszükséglet, rég nem vettem már tégelyes krémet, úgyhogy ez jó pont.
Sűrű az állaga, de könnyen el lehet kenni. Kell egy kis idő neki, míg beszívódik, eleinte ragacsos érzetű az arcom, de utána puha és selymes, nem marad semmilyen réteg az arcomon.
Nagyon jól hidratál, vegyes bőrre tényleg csak éjszakára ajánlott, viszont nagyon száraz bőrre télen akár nappali krémként is tökéletes lehet.
Őszintén szólva semmi hűha-hatást nem tapasztaltam, igaz, nem is vártam. Ez egy még Baleás viszonylatban is olcsó krém, az árát megéri.
Ragyák nem jöttek ki rajtam tőle, a mitesszereim nem lettek se jobbak, se rosszabbak.
Legközelebb biztosan másikat veszek, de csak mert szeretem a változatosságot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Egyelőre nem bántam meg, kb. egy hónapja használom, majdnem minden este ezt.
Legközelebb biztosan másikat veszek, de csak mert szeretem a változatosságot :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.