Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. április 29.

Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

debcsillu

2013. december 19.

Munkahelyre tökéletes, sokszor az egész iroda vaníliaillatban úszik, amikor a kolléganőkkel elkezdjük a kézkrémezés-rituálét :)
Hamar beszívódik, könnyű krém, azonban ez az egyik hátránya is: nem táplál annyira, napi2x-3x mindenképp érdemes használni, ha pihe-puha kacsókat szeretne az ember ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

h.ancsi89

2013. július 25.

még tavaly vettem valamikor a munkahelyemre. illata nem rossz,de a hatása nekem nem sokat ér,olyan átlagoska csak,télen ha nagyon száraz a kezem nem ezt használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

timea_fekete

2013. július 5.

Nekem túl folyós és nem is használt, pedig nekem aztán mindig száraz a kezem. Alig bírom elhasználni talán még testápolónak is befogom, csak fogyjon már el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

2013. június 9.

Fantasztikus illata van. Apum azt hitte valamelyik nap reggel hogy sütöttem valami finomat :). Csak csodálkozott. Gyorsan beszívódik, ahogy ezt tapasztaltam a többi Balea kéz és testápolónál is. Így tavasz, nyár környékén megfelelő hidratáltságot nyújt. De télen nem hiszem hogy ez a kézápoló lenne a nyerő. Könnyű állagú, vizes hatású, de ahogy beszívódik érezni lehet hogy puhább a kéz.

vanillacaramella.sweet

2013. május 16.

Nekem bevált, pedig száraz a kezem bőre (kifejezetten). Nagyon jó illata van, állaga eleinte vizes és zsíros egyben (kicsit fura), majd gyorsan felszívódik, nem ragad. Illata nem tömény. Még van belőle, mert nem kell sok belőle, de már nem gyártják. Helyette két másikat láttam, valami Mystic nevűt talán, meg a málnásat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

mayc

2013. február 7.

Nagyon szeretem az illatát,de sajnos ennél többet nekem nem használt. Olyan,mintha vízzel kenegetném a kezem,és azóta szárazabb is lett. Gyorsan beszívódik és isteni illata van,valószínűleg kifejezetten azén bőröm lehet érzékeny benne valamire,vagy nem tudom,de hónapok óta csak áll a polcon,mert nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Brigusz

2013. február 7.

December végén vettem meg ajándékcsomag formájában a kézkrém+testápoló szettet. Vártam vele egy kicsit, hogy ne hozzak elhamarkodott véleményt róla.
A testápolót még nem bontottam fel, mert nincs szükségem rá.
A kézkrém viszont kellett, mert a munkahelyen a fertőtlenítő kézzselé és spray eléggé szárítja a kezem. Azelőtt szép volt a bőröm, ma már kell a kézkrém.
Nos, az illata eleinte furcsa volt, de már megszoktam, sőt, a villamosra várva is szagolgatom a kezem! :D
Mivel nekem alapjáraton nem száraz a bőröm, elég ez a hidratálás, amit a fertőtlenítő után kenek.
Nem venném újra, mert hamar ráunok az illatokra meg hát mindjárt itt a tavasz, akkor már szeretek gyümölcsillatokban "pompázni".
Ez a kézkrém el fog tartani egy darabig, mivel nem kell sokat nyomni belőle! :)
Ja, és szeretem, hogy vizesebb hatású, gyorsan beszívódik, így pikk-pakk mehetek dolgomra. :)
Szóval én 5 csillaggal jutalmazom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

A testápolót még nem bontottam fel, mert nincs szükségem rá.
Ez a kézkrém el fog tartani egy darabig, mivel nem kell sokat nyomni belőle! :)
Szóval én 5 csillaggal jutalmazom! :)

csill87

2013. február 6.

Ez tényleg nem ér semmit, de legalább jó sokat adnak belőle :D Kb. egy éve próbálom elhasználni és nem megy! Az illata nem rossz,de annyira elvette a kedvem a Balea kézkrémeitől, hogy azóta inkább nem is kockáztattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

pöttömpanni

2013. február 6.

Büdös, az 'illata' egy csalódás és olyan, mint ha vizet nyomnék a kezembe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Büdös, az 'illata' egy csalódás és olyan, mint ha vizet nyomnék a kezembe...

Jennyke

2013. január 29.

Hát ez..na ez is kuka..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Hát ez..na ez is kuka..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.