Balea Hidratáló Zselés Párnák Szemkörnyékre Hialuronnal, Magnóliakivonattal és E-Vitaminnal

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amaya.mizuki, Módosítva: 2023. április 11.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál

• Hidratáló zselés párnák szemkörnyékre
  • Hialuronnal, magnóliakivonattal és E-vitaminnal
  • Intenzíven hidratál és feszesít
  • Frissebb és simább bőrről gondoskodik
  • Csökkenti a szem alatti karikákat és duzzanatot

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

angyalka1225

2024. március 28.

Semmi változást nem láttam, különösebben nem is élveztem, hogy rajtam van, hatását se tapasztaltam, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 28.

hel_actual

2024. február 19.

Szerintem semmit nem csinált, de legalább vicces volt ezzel mászkálni otthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 19.

Szerintem semmit nem csinált, de legalább vicces volt ezzel mászkálni otthon.

Zsani11

2023. július 2.

A parfüm miatt van egy erősebb állaga. Olcsóbb termék, nagy csodát nem vártam tőle. Zselés állagú, kellemesen hűti a szem alatti területet, viszont sok termék nincs benne. Jól esik néha felrakni egy ilyet, viszont változást nem látok tőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 2.

bgnr.lilla

2023. április 12.

Semmi extrát nem csinált a szemem alatti karikákkal. Ahogy előttem írták, az otthoni SPA hangulathoz, hozzá tesz, de ezen kivül semmi extra. Számomra használata könnyű volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 12.

Kiya

2023. március 30.

Hűtőbe raktam kb. 10 percre és utána helyeztem fel. Nem nagyon akart megmaradni a szemem alatt. Kicsit vastag talán ezért. Nem volt nagy hatása, de kellemesen hűsítette a szemem alatti részt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

g0809

2023. március 29.

Nagyon kis hívogató a rózsaszín csillogós külseje, de sajnos semmit sem ér. Irreálisan nagy és vastag, alig tudtam felhelyezni normálisan a szemem alá, és sajnos csúszkál is lefelé, nem tapad meg. Becsületből kivártam a 20 percet, de utána mentem is levenni, sajnos semmi hatása nem volt. Szeretem az ilyen kis otthoni spa hangulathoz hozzájáró termékeket, de sajna inkább a kék dobozos 3 db-os hűsító szemmaszknál maradok a Baleától. Van még 2 db itthon, de most elgondolkoztam azon, hogy odaadom a barátnőimnek. A külseje miatt kap 2 pontot. Bár nem írja, de lehet hűtőbe kellett volna tenni, ezt nem tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

g0809

2023. március 27.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 27.

gomoripetra

2023. március 19.

Szeretem ezeket a kis maszkokat, a márkának pedig tök szuper kis palettája van több területre. Nagyon megfogott a kivitelezése, igazán szép volt a kis rózsaszín és csillogós megoldása. Tetszett, célra megfelelt. Több tasakkal is vásároltam. Persze, világmegváltást sose várunk, de a lelkemnek biztos jót tett. Viszont kellemes volt a használata, előtte én beszoktam dobni egy picit a hűtőszekrénybe is, biztos, ami biztos alapon. Ár-érték arányban tök jó egy kis feltöltődésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 19.

czegai.sara

2023. január 16.

Én egy fotózás előtt vetettem be, gondoltam nem árthat az extra ápolás. Kellemes volt a használta, bár nekem egy kicsit mindig nagyok/ furák ezek a szemmaszkok, igy nem tudom sosem pontosan elhelyezni. Szerintem jól hidratálta, és kisimította a szemem alatti bőrt, talán még a karikákat is halványította, de ez lehet már csak placebo. Összességében szerintem ilyen alkalmi használatra abszolút megérős, de nem csodaszer.
Az egyetlen, ami frusztrált, hogy nagyon illatos és aggdtam, hogy esetleg irritálhatja a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

ramonanagy0669

2023. január 8.

Én mondjuk úgy emlékszem, hogy 399 ft-ért vettem, na talán ez annyira nem is lényeges. 😅
A szemem alatt nincsenek karikák, sem duzzanat, ebből a szempontból szerencsésnek mondhatom magam. Gondoltam azért nem árthat neki egy plusz kis táplálás, hidratálás.
Zselés állagú párnák , legalább tíz perc kellett mire rendesen a helyén maradt, mert addig folyamatosan lecsuszkált, és félig meddig inkább az orcáimat ápolta mint sem a szemem alatti részt. Aztán mire kicsit jobban elkezdett száradni akkor már a helyén maradt, és azt írta ugyan a használati útmutató, hogy 15 percig kell fent hagyni, gondoltam mivel javarészt ott sem volt ezért tovább hagyom fent ,ezért még egy jó fél órát rajt hagytam. Nem csinált semmi rosszat a bőrömmel, használata után nagyon piha puha lett a szemkörnyékem. Plusz ráadás, hogy még csillámokat is hagyott itt ott a bőrön, szerencsére nem mentek a csillámok a szemembe , az lehet kellemetlen lett volna. Még egyszer-kétszer lehet, hogy néha napján újra veszem, egy kis elő ápolás jót tehet csak, mielőtt komoly ráncok lennének.😅
"Intenzíven hidratál és feszesít" résszel egyet tudok érteni, meg a "frissebb és simább bőrről gondoskodik" részt is tapasztaltam, azonban a
"csökkenti a szem alatti karikákat és duzzanatot" -ról sajnos nem tudok nyilatkozni , mivel egyikkel se rendelkezem, így ezt nem tudom sem alátámasztani sem megcáfolni.
Ár érték arányban szerintem nagyon is jó, vannak nála drágábbak bőven a piacon, ez még kifejezetten olcsónak mondható.
Inci-je is elfogadható. Baleához híven ez is vegán, szóval nálam mindenesetre 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Antioxidánsok: Caffeine, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

A karragén hínárból előállított kivonat. Lásd Chondrus Crispus.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.