Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

jnrita95

2019. november 12.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg, de nekem sajnos teljes pénzkidobás volt :( A sarkamon és a nagylábujjamon nagyon száraz a bőr és így elég nagy reményeket fűztem hozzá. Leírás szerint 1 órát a lábamon volt, de azt kell mondjam, hogy 9 nappal a használata után se jött le 1 cm2 bőr se :(

Update: pár nappal a vélemény írása után elkezdett hámlani... szóval kb 2 hét után kezdte kifejteni a hatását. Változtatom 3 csillagra :) Habkő szerintem muszáj mellé :D

Update 2: Nyáron, papucsos, szandis időben ne is nagyon próbálkozzatok vele, akkor semmit se ér :( Csak zoknis, zárt cipős időben használ, gondolom nem hagyja kiszáradni annyira a bőrt és be tud indulni ez a cucc :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Martu0508

2019. november 3.

Többféle hámlasztó zokni után még mindig nem ez a kedvencem. Előnye, hogy normális méretű a zokni, nem folyt ki belőle semmi trutyi véletlenül, pedig mozogtam benne. Nekem kb. 5 nap után kezdett el hámlani a lábam, először a vastagabb részek kezdtek el hámlani, ezek viszonylag egyben le is jöttek. Számítottam rá, hogy a többi részt is megszottyasztja, viszont ezek nagyon nehezen, soká, apró darabokban jönnek le és ez az, amiért soha nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

rosegangela

2019. október 31.

Kipróbáltam. Nagyon lassan kezdett el hámlani le a lábam, már-már azt hittem, hogy le sem fog. kb 12-14 nap után indult el, de akkor úgy nézett ki fürdés után a lábam, mint ami le akar esni. Nagyon sokáig, kb 3 hétig hámlott, hiába dörzsölgettem, de ugye ezt nem szabad lereszelni, igy azt hittem, sose fog rendbe jönni. Utána viszont nagyon szép lett a sarkam is, puha és selymes. Újra ki fogom majd próbálni, de mindenképp szandálos szezon előtt minimum 1-2 hónappal, mert nyitott cipőt használni életveszély :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

karaibrahimgil

2019. október 26.

Mindenféle maszkot szeretek kipróbálni, ezt a barátnőm is tudta rólam, amikor ajándékba kaptam tőle egy ilyet. (Köszi, Orsi!) Bevallom, nem tudtam, hogy a DM-nek van saját márkás hámlasztó zoknija, mert eddig Kínából rendeltem hasonlókat. A legutóbbi rendeléseim valahol elveszhettek útközben, így pont kapóra jött ez a termék.
Bőrkeményedésre hajlamos a sarkam és a szélső lábujjaim környéke, így számomra nem elég egy sima sarokpuhító krém vagy bőrradír, de a drasztikusabb módszerekért sem rajongok. Pedikűröshöz nem járok, szinte az összes, kényeztető szolgáltatásokra szánt havi összeget thai masszőröknél hagyom (mivel nem csak simogatnak, és nem akarnak beszélgetni, miközben lazítani próbálok), ezért egy jó hámlasztó zokni elengedhetetlen számomra.

Na de rátérve a Baleára: elsőként meglepett, hogy a teljes lábfejemet eltakarta. Pár perc után elkezdtett csípni, de úgy voltam vele, hogy ez a hatásosságát is jelezheti. Nem vettem le, mert nem volt vészesen kellemetlen az érzés, ellenben a termék levételéig nem is csökkent. Amikor lefeküdtem, valahogy kijutott a zoknit takaró titokzoknimból egy kis lötty, ezért inkább ülve maradtam. Amikor levettem, nem vettem észre különösebb változást. Pontosan egy hét volt, miután elkezdett hámlani a bőröm, de konkrétan mindenütt, ahol a zokni érte korábban. Elég gusztustalan, főleg, hogy egy hete tart már a folyamat, és még mindig nincs vége. Konkrétan azokról a területekről is lehozza a darabkákat, amelyeken nem lett volna szükséges hámlasztani. Úgy értem, amíg a kínai társai valahogy csak a talpamról hozták le a felesleges bőrt, ez mindenhonnan. És nem mondanám, hogy ez különösebben pozitív számomra. A másik, amit az előttem szóló is említett, hogy nyárra nem ajánlott, mert folyamatosan hámlaszt, és bizony mindenhol nyomot hagy, ezért a használatát követően pár hétig nem javasolt mezítláb járni.

Update: Vettem egy többfejű sarokreszelőt, és ez megoldotta a problémát. Illetve annak egy részét: eltávolított ugyan minden vékony bőrdarabkát, de a keményebb részeken ugyanolyan finom rétegtől szabadított meg, mint ahol ránézésre nem lett volna szükség hámlasztásra. Ezért nem tudom felpontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Anheszenamon

2019. október 3.

Nagy kíváncsisággal vásároltam meg ezt a terméket. Olvasgatva a véleményeket azt gondoltam, hogy én biztos azok közé fogok tartozni, akiknél ez a zokni nem csinál semmit. Egy órán át volt a lábaimon, majd napokig vártam a hatást és semmi. Mikor már tényleg azt hittem, hogy én is a csalódottak táborát fogom erősíteni, elkezdett hámlani a bőröm. Kb. 6 nap után. Először csak nagyon enyhén, aztán másnap már tényleg cafatokban jött le a bőr. Valóban elég gusztustalan látvány, kb. mintha oszlana az ember lánya. Ez majdnem egy hétig tartott, aztán olyan bababőr simaságú bőröm lett, hogy csak ámuldoztam. Persze komolyabb bőrkeményedésekkel nem tud sokat kezdeni, de azokon is javít. Száraz, érdes felületű sarokra viszont csodaszer. Persze eddig is karbantartottam a lábaimat, használtam reszelőt és krémeket is, de eddig ez a leghatásosabb módszer. Biztosan újra fogom vásárolni, és havonta alkalmazni fogom. Nyáron papucsos, szandálos időben viszont nem ajánlott, mert tényleg nem szép látvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Sisszy

2019. október 1.

Könnyű használni, bár a kis ragasztószalag lehetne stabilabb. A hámlás nekem 4 np múlva indult be. Amit hiányoltam az a sarok rész, mert onnan nem igazán szépen szedte le a bőrt. Nem helyetessíti a pedikűröst, de néha néha belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

AdaBeller88

2019. szeptember 17.

2 hetet vártam. Hámlott, de nem volt az igazi, így sem ezt, sem a müllereset nem veszem újra. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

bendee91

2019. augusztus 19.

2 hete próbáltam ki, az első napokban kb semmi, aztán elkezdett nagyon durvan hamlani a talpam, tegnap meg egy habko szivaccsak atdorgoltem es most olyan puha a labam. Csak ajanlani tudom, biztos ujraveszem meg. Senki se ijedjen meg, ha elso napokban nem latszik eredmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

pi

2019. augusztus 1.

Szuper kis termék, féltem az előző hozzászólasok miatt, hogy nekem sem fog használni, de a 4. napon kezdett el úgy igazán hámlani. Kíváncsi vagyok meddig fog még hámlani, de ahol már lejött a bőr, ott már puha 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

norcsa

2019. július 19.

Teljes pénzkidobás. A használati utasítást teljesen betartottam, de sajnos a hámlasztás minimális volt. Először kiszáradt tőle a bőröm, és körülbelül két hét után tudtam ledörzsölni pici kis darabokban. Egyáltalán nem hasonlít az koreai hámlasztó zoknikhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid