Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

Milva07

2021. január 14.

Update: változott az összetétele a benne levő anyagnak, amikor a "zokni" anyaga/mintája változott. Amit legutóbb vettem, fityf@szt nem csinált a párom lábával.Hatalmas csalódás, 1 csillag.

Férjnek nincsen akkora szerencséje, mint nekem,bizony az ő lába igényli a reszelést, így szezon előtt pedig a pedikűrös is talál munkát a lábain. Az idén a kialakult helyzet miatt pedikűröse nem dolgozik, így megvettem ezt a "csodazoknit". Igen, csodazokni, mivel egy hét, tíz nap után maradéktalanul lejött az elhalt bőr, igaz, kb. másfél óráig volt rajta. 5-6 nap után valóban táblákban jött a bőr a lábáról, majd kb. 8-9 napon a maradékot a Baleás Scholl klón géppel még leszedtem, az én csodakrémemmel (Estrea- glicerines krém)+zokni+egy film megnézése után babapopsi ett a sarka/talpa. szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

kissagi19

2021. január 14.

Kb 7 nap után 1x tapasztaltam egy kis hámlást fürdés után, amikor törölközővel megdörzsöltem a lábam. Ennyi. Valahogy többet vártam...
Utána sem lett semmi extra a lábaimmal, ugyanolyan maradt a sarkamon a bőrkeményedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

fabyen

2021. január 5.

Nagy reményekkel vágtam neki a maszk kipróbálásának, mivel minden fórumon sok-sok pozitívat olvastam.
Mivel rég jártam pedikűrösnél, gondoltam, segítek szegény maszknak és beáztattam a lábam, illetve reszelővel tessék-lássék leszedtem a sarkamról a keményedést, de bőven maradt még rajta leszednivaló. Gondoltam, azt majd a maszk! :-)

1 órát volt a maszk a lábamon, leragasztva meg zoknival, ahogy a maszkon írták. Illatra kellemes, nagyon visszafogott mentás-teás. Nem csípett, kicsit bizsergetett, de nem vészesen.
A maszk pénteken volt a lábamon, egyelőre nyoma sincs hámlásnak. Még adok neki pár napot, hátha elindul a folyamat, de igazából nem látom semmi előjelét.
Egyelőre marad a 2 csillag, jövök majd update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Egyelőre marad a 2 csillag, jövök majd update-elni.

Celaena

2020. december 21.

Ez a lábmaszk kb semmire sem jó. A bőr felső rétegét lehámlasztja, de többet nem csinál. Tudom, hogy ennyi pénzért ne várjon csodát az ember, de nűlam csalódás volt, pedig 1,5 órát át rajtam volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

cattitude

2020. december 4.

nagyon szeretem a lábhámlasztó zoknikat, de most elég nehézkes Koreából rendelni a kedvencemet, így ezt vettem meg. korábban is megvettem egy ilyen Balea lábhámlasztót, azt végül nem használtam el, de nem így nézett ki.
a mostani anyagra tök olyan, mint a koreaiak, amiket próbáltam, bár van a két zokniban van egy ilyen fátyolmaszkra hajazó réteg, amit nem annyira értek. én nem értem, miért van a leírásban, hogy kenegessük hidratálóval a lábunkat, a natív koreai termékeknél pont az van odaírva, hogy ne kenegesd semmivel, hogy előbb megkezdődjön a hámlás...
a folyadék mentolos-teás illatú, nem csípett, amikor beleraktam a lábam. egy óráig hagytam benne, de már a végére a benne lévő mentoltól eléggé bizsergett és melegedett a lábam, nagyon hülye érzés, kibírnám enélkül is.
a hatást még nem látom, szóval jövök majd updatelni, a mentolos hülye érzés miatt 3 csillagot előlegezek meg, akinek érzékenyebb a lába, annak a helyében én nem használnám a mentol miatt.

update: felpontozom, lassan ugyan, de nekiindult a hámlás, ennyi pénzért egy ilyen könnyen elérhető lábhámlasztó ajándék, még ha nem is annyira jó, mint az A'pieu, attól még megéri, újra fogom venni, ebben biztos vagyok. a mentolt viszont tényleg kihagyhatnák belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

emagdi

2020. november 30.

Ez az első hámlasztó zokni amit próbáltam, szóval összehasonlítási alapom nincs. Összességében meg vagyok az eredménnyel elégedve. Nekem bejött a friss, mentolos állag, igen, a végére kicsit bizsergette a lábam, de ez nem volt kellemetlen. Végül 80 percig hagytam a lábamon a zoknit (biztos ami biztos alapon :D). A hámlás egy hét után kezdődött, és pár nap alatt le is zajlott. Érdemes a hámlás kezdete után lábáztatással rásegíteni a folyamatra, és akkor hamar lejön aminek le kell jönnie :). Szép, puha lett a lábam a folyamat végére. Majd máskor is veszek, amíg zárt cipős időszak van. (Nyáron necces lehet, mert pár napig hámlik a láb, szóval akkor nem szép látvány, papucs-szandál felejtős.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 30.

HRenata

2020. november 18.

Ezen kívül az avon hasonló zokniját használtam, és az nekem jobban tetszett. A leírás szerint használtam, hasznàlat közben semmi probléma nem volt, nem csípett stb. Kb másfél hét után jelentkezett valamicske hámlás, 3-4 napig. Az avonosnál kb 4 nap után látványosan hámlott a talpam, és tovább is tartott, az eredmény is puhább bőr lett, mint ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Kuro

2020. október 11.

Nagyon jó hámlasztó zokni, árát tekintve egy hónapban egyszer megengedheti magának ezt a luxust, és a hozzátartozó egy órás pihenést. Barátnőmnek is nagyon tetszett, neki nagyon rossz állapotban volt a lába, mikor megvettem neki, hogy próbálja ki. Hatásos volt teljesen, fontos, hogy az egy hetes hámlási időszak alatt is kenegessük krémmel (minden este a legjobb), illetve utána is, akkor már elég ritkábban, és teljesen helyre rakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

gyongyikeolasz

2020. október 11.

Ez a termék egy csoda! Sok mindent kipróbáltam már a talpamra de egyik se nagyon vált be. Múltkor a Dmben megláttam ezt a terméket és gondoltam teszek egy próbát vele és nagyon megérte. Kb 1 hét után kezdett el hámlani durván a talpam és utána babapopsi puhaságú lett. Szépen eltüntette a bőrkeményedést és a száraz bőrt. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

noodles

2020. október 10.

Nekem nagyon szépen leszedte a bőrkeményedést a sarkaimról. Mivel állómunkám van, így eléggé fájni szoktak a sarkaim és egy idő után megvastagodik a bőr. Nekem a 7. napon indult meg a hámlás és elég szörnyű látvány volt, de utána olyan volt mint a babapopsi:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid