Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 pár   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kiszerelés:   1 pár
Kategória:   Lábápolók

Bőrhámlasztó zokni AHA-savakkal és szalicilsavval, melyek hatékonyan távolítják el a bőrkeményedést és az elhalt hámsejteket. A mentaolaj frissességet ad a lábaknak. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

dlrexqs

2021. október 9.

Háromszor volt ilyen hámlasztó zoknim. Az első két próbálkozás kudarcba fulladt, katasztrófa volt. Azóta változtattak a csomagolásán, s talán az összetétele is módosult valamelyest, mert végre van miről beszámolnom, megtapasztalhattam a hatását. Hatalmas zoknik lapulnak a csomagban, kényelmesen elfér bennük a lábfej. Arra azért figyelni kell, hogy használat előtt szétválasszuk a belső puha textilrészt, hiszen az van átitatva a hatóanyaggal, fontos, hogy fedje a bőrünket. El lehet vele szöszmötölni, nem mindig akar elsőre sikerülni. A zoknikhoz kicsi ragasztócsíkok is járnak, de én biztosra mentem, és ragasztószalaggal rögzítettem még imitt-amott őket. A használati utasítás szerint maximum egy órát lehetnek a lábakon, én fenn is hagytam őket közel 60 percig. Utána eltávolítottam a zoknikat, a maradék szérumot pedig langyos vízzel lemostam. Egyébként végig bizsergető, hűsítő érzést éreztem, kellemes volt. Egy hétnek sem kellett eltelnie, s elindult a hámlás, majd az ezt követő egy héten belül le is zajlott a teljes folyamat. Javaslott lábfürdőt venni ennek elősegítésére, én viszont mostanában kádban fürdök, így ott ezt is letudtam. Kétnaponta reszelővel nekiestem a talpaimnak, a sarkaimnak és a lábujjaimnak, de volt, hogy a kezemmel, dörzsölés útján is könnyedén el tudtam távolítani a bőrt. Azt javaslom mindenkinek, hogy a „hámlós” napokban húzzon zoknit még alváshoz is, mert nem jó móka a lakásban mindenhol bőrdarabkákba botlani. És az eredmény? Pihe-puha bőr (heteken keresztül!) a lábfejem egészén, csupán a sarkamon maradt egy pici bőrkeményedés, bár az nekem egyébként is kritikus terület, főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Ejszakaikoboldmaki

2021. szeptember 8.

Ez valami zseniális cucc!
Nekem egy hét után kezdett hámlani a bőr, olyan 5-6 napig tartott az undi rész és azóta csodás pihe-puha tappancsaim vannak.
Up.
Nos, valóban változott a lötty, a régi maximális csillagot ér, nagyon szépen működött, amit most lehet kapni semmit nem csinál, felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Ez valami zseniális cucc!
Up.

Fannnya

2021. augusztus 31.

Én nagyon elégedett vagyok vele. 50 percig hagytam fent a lábamon, majd alaposan lemostam, krémeztem. A hámlás úgy egy hét után indult be. Nem kellemes és tényleg mindig zoknit kell hordani, de nem is horrorisztikus. Áztatom, krémezem és habkővel dörzsölgetem, úgy gyorsabb az egész. A durvább bőrkeményedéseket nem szedte le, de puhította. Az egész talpam sokkal szebb tőle. Egy barátnőm ajánlására egy hónap múlva megcsinálom újra, ő azt mondja, két részletben szedi le a már említett durvább dolgokat és utána elég tartós az eredmény, elég pár havonta egyszer megcsinálni. Sokkal finomabb megoldás egyébként, mint pedikűrös híján különböző pengés gyalukkal próbálkozni, amik egyenletlenül szedik a bőrt. Ha megcsináltam a második kört és tényleg szuper, akkor 5 csillag lesz, most elsőre még csak 4-eske.

Update: A második kör után egészen tartós volt az eredmény! Mostanában újra fogom csinálni, mert lassan érzem, hogy kéne, de egészen sokáig kitartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

CoolMyMc

2021. július 28.

Pár nap után elkezdett hámlani a lábamról a bőr, és miután ezaz egész folyanat lezárult, nagyon puha lett, ha esetleg a dm-ben járok akkor szoktam venni, mert szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

rekucee

2021. július 28.

Szombaton este raktam fel. Nincs extra durva bőrkeményedésem, mindössze a sarkamon 2 oldalt és a nagylábujjam oldalán vastagabb picit a bőr. 45 percig volt a lábamon, utána én a maradékot hagytam beivódni, nem mostam le.
Ami nekem nem tetszik, hogy brutálisan nagy maga a "zokni" nem tudom kinek lett tervezve. Én jobban preferáltam volna inkább valami rugalmasabb anyagot főleg mert a ragasztócsík kb 5 percig ragad, így mindenképp ajánlatos ráhúzni egy zoknit különben kifolyik a cucc belőle. Nem éreztem semmi különöset míg fennt volt.
Ma szerda van, tegnap este már érdes volt a bőröm, de most kezdett el úgy istenesen hámlani a talpamról, rásegítettem egy áztatással és habkövezéssel (na jó nem tagadom egy részét élvezettel húzkodtam le). Egyenlőre inkább a középső, puha bőr rész jön jobban. Mindenképpen ajánlatos zokniba járni-kelni, ha nem akarod a lakást megtölteni!
Én mindenképpen ajánlom azoknak akiknek csak átlagos mértékben száraz/bőrkeményedéses a tappancsa, szerintem a komolyabbakhoz önmagában már kevés lenne.
4 csillagot adok, mert még csak most indult be a folyamat, a végeredmény és a tartósság függvényében ha szükséges majd updatelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

sarah0425

2021. július 16.

Most használtam másodjára, valahogy elsőre jobban leszedte a bőrt mint most. A kemény részeket tényleg nehezebben szedi le de nem használhatatlan szóval fogok még venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

DittyCat

2021. június 23.

Lehámlasztotta a kemény részek nagyját, de azért nem mindet. Valamennyi maradt. Nekem nem volt különösebben kellemetlen a hámlás, elfogadtam, hogy ennek ez a rendje. Fogok még venni ilyet valószínűleg, mert nem haszontalan, de teljesen nem váltja ki a pedikűrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

noirsz

2021. június 11.

Egyszer használtam még csak, előtte áztattam a lában fél órát, utána 30 percet volt a lábamon a zokni. A hámlás 4. nap után kezdődött nálam. Igazából csak a sarkamnál lévő kisebb keményedésre vettem, de nagyon szépen megfrissítette az egész talpamat. Kellemetlen hogy a hámlás alatt mindig zokniban kell lenni (most hogy jobb idő van), de 100%-an megérte nekem. Biztos hogy újra fogom vásárolni ha szükség lesz rá. A 4 csillagot csak a kellemetlen jó pár napos hámlás miatt adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 11.

KissMicu

2021. április 29.

Nagyon szeretem, nekem is egy hét után kezdett el hámlani, krémezni és áztatni én nem szoktam (elfelejtem), de anélkül is működik. Tény, annyira nagy kemenyedesek nincsenek a talpamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

guppi666

2021. március 14.

Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be. Kb 2 hét után kezdett el látványosan hámlani a bőr ott ahol vékony a bőr: lábfej és talp, csakhogy ahol a bőrkeményedés van, ott semmit nem csinált. Volt hogy áztattam, akkor jobban lejöttek a cafatok,de egyébként elég kellemetlen hogy mindenhol otthagyod a bőrt, főleg az éjszaka folyamán az ágyban.
Lehet hogy teszek vele még egy próbát hogy ne csak 1 használat után ítéljek, mert jelenleg ugyanolyan a bőrkeményedés mint ezelőtt volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid