Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajat a kiszárdástól és a hőtől 220°C-ig.  Megbízható védelem a hőtől a haj számára. A hajszárító, a hajvasaló és a hajgöndörítő sem árthat a hajnak.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Többször vettem újra már a kedvező ára miatt, ragacsos érzetet nem hagy, nem irritál az illata, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem csak placebo-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Moony

2019. június 11.

Imádom. Vékonyszálú, sérülékeny hajam van, de évek óta őt használom göndörítéshez. Nem törik a hajam, nem is száraz a vége, sose égetem"oda". Törcsiszáraz hajra szoktam fújni, megszárítom, majd ismét befújom, rakok rá hajhabot, hagyom megszáradni, és így kezdem göndöríteni. Ár-érték arányban szerintem is a legjobb, bár a fújókával én is befürödtem párszor, de én alapból át szoktam önteni egy finomabb szórású pantenes flakonba. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KHVivien

2019. május 24.

Magával a termékkel ár érték arányban semmi problémám. Az illata nekem nem jön be,de amiért csak 4 csillagot kap az az,hogy a szórófej borzalmasan gagyi. 3 flakonból,3nak romlott el a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Kitsyke

2019. május 17.

keveset kell tenni ra, vagy ragacsos lesz, es nehezen kezelheto. Vigyazni kell vele...de en ugy gondolom, ha mar hajamra fujkalom, ne legyen mar rossz tapintasa legalabb, de ez hagy olyat maga utan :/ engem zavar... erdemesebb jobb szorofejes uvegbe tenni hogy mindenhova jusson keves..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

catyst

2019. május 15.

Ennyi pénzért a célnak megfelel ha valaki nem szeretne "szárazon" vasalni :) Nem tudom konkrétan mennyi hővédő lehet benne, de hát ennyiért nem is kell csodát várni szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

patvik

2019. május 7.

Az illata mennyei, nem hagy semmilyen rossz érzetet a hajamon. Sajnos a csomagolása ami kifogásolható, a szórófeje kb 2 napig működött aztán meghalt, így sajnos át kellett öntenem egy másik flakonba. De ettől függetlenül jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Candy21

2019. április 23.

Nemtudom, hogy véd e a hőtől ártani nem ártott én mindig használom hajszárítás előtt. Jó az illata nem nehezíti el vagy zsírosítja a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Evelyn31

2019. április 4.

Nagyon jó. Teszi a dolgát, mint bármely drága termék. Nem zsíros tőle a hajam, nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

melaniabalazs

2019. március 26.

Szeretem a saját márkás termékeket, de ez sajnos nem jött be nálam. Nekem ragacsos lesz a hajam tőle, az illata sem jön be nekem. Olyan nehéznek találom a hajam, ha ráfújom. Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Lilko0212

2019. március 22.

Illata nagyon finom, viszon a szórófeje szörnyű... olcsó, de szerintem hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Illata nagyon finom, viszon a szórófeje szörnyű... olcsó, de szerintem hatásos.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.