Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Hajápolók

Védi a hajat a kiszárdástól és a hőtől 220°C-ig.  Megbízható védelem a hőtől a haj számára. A hajszárító, a hajvasaló és a hajgöndörítő sem árthat a hajnak.

Kitsyke

2020. július 12.

keveset kell tenni ra, vagy ragacsos lesz, es nehezen kezelheto. Vigyazni kell vele...de en ugy gondolom, ha mar hajamra fujkalom, ne legyen mar rossz tapintasa legalabb, de ez hagy olyat maga utan :/ engem zavar... erdemesebb jobb szorofejes uvegbe tenni hogy mindenhova jusson keves..
eszrevettem hogy a hajamon feher foltokat hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

eszrevettem hogy a hajamon feher foltokat hagy.

bibike2000

2020. április 16.

Pár fújásnyit használtam belőle, még mindig ott van a szekrényem alján, hamarosan túl is adok rajta. Jó az illata, az üvege, tetszik az, hogy lezárható.Nekem kicsit összeragasztotta a hajam, és fura állagúvá tette. Nem annyira szeretem, vannak tőle sokkal jobbak. Olcsó, sok van benne, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

DianaS

2020. március 30.

Hát őszintén szólva nem voltam megelégedve vele, lehet hogy véd és jó az illata de rendesen kiszárította a hajam anno, alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 30.

Melina93

2019. december 1.

Egy ideje meg van már. Nem mondom, hogy huha, de azt sem, hogy semmit sem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Egy ideje meg van már. Nem mondom, hogy huha, de azt sem, hogy semmit sem ér!

novembermesi

2019. október 20.

Megvettem régen meg van már, kipróbálásra egy olcsóbb hővédőt. Nem vagyok elájulva tőle. Mikor befújom a hajam tiszta víz lesz tőle, én nem vettem észre, hogy ha hajat vasalok vagy göndörítek védene bármit is. Nem lesz tőle jobb a tartása sem a hajamnak, nem nyújt igazából semmit. Egynek elmegy, de mást fogok kipróbálni inkább, vmi erősebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Mikor megvettem úgy gondoltam egy próbát megér, annak ellenére, hogy itt nem a legjobb vélemények voltak róla. Szerintem nincsen vele probléma, a hajam puha lesz miután használom, nem ragad, az illatát meg lehet szokni. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Többször vettem újra már a kedvező ára miatt, ragacsos érzetet nem hagy, nem irritál az illata, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem csak placebo-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Moony

2019. június 11.

Imádom. Vékonyszálú, sérülékeny hajam van, de évek óta őt használom göndörítéshez. Nem törik a hajam, nem is száraz a vége, sose égetem"oda". Törcsiszáraz hajra szoktam fújni, megszárítom, majd ismét befújom, rakok rá hajhabot, hagyom megszáradni, és így kezdem göndöríteni. Ár-érték arányban szerintem is a legjobb, bár a fújókával én is befürödtem párszor, de én alapból át szoktam önteni egy finomabb szórású pantenes flakonba. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

KHVivien

2019. május 24.

Magával a termékkel ár érték arányban semmi problémám. Az illata nekem nem jön be,de amiért csak 4 csillagot kap az az,hogy a szórófej borzalmasan gagyi. 3 flakonból,3nak romlott el a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

catyst

2019. május 15.

Ennyi pénzért a célnak megfelel ha valaki nem szeretne "szárazon" vasalni :) Nem tudom konkrétan mennyi hővédő lehet benne, de hát ennyiért nem is kell csodát várni szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szilikon.