Balea

Ár:   €1.25   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   €1.25
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kézkrém hialuronsavval és fehér tea kivonattal. Hosszantartó hidratálást biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rumbi

2021. április 13.

Végre egy jó kézkrém! A legfontosabb hogy TELJESEN beszívja a bőröm, nem marad utána ragacsos, krémes. Nekem az illata teljesen semleges, este használom, nem szagolgatom. De nem édes illat. Árban olcsó, biztos hogy veszek még belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

babszem81

2020. december 20.

Nekem bevált. Hozza, amit ígér. Gyorsan beszívódik, nem ragad utána. Hosszan hidratál. Az illata, ami nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

djsvetajana

2020. november 7.

Teljesen értelmetlen megvenni, a sokadik ugyanolyan drogériás kézkrém. Semmit nem érzek benne a hyaluronból, nem hidratál jól, fura ragadós érzést hagy a kézen és az illata is kellemetlen. El fogom használni, mert nem szeretek semmit kidobni, de nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

szzh01

2020. október 26.

Egy tucat száz kézkrém, pillanatnyi enyhülést ad, de hosszútávon semmi extra. Legalább 5-6 db ugyanilyen kategóriájú és hatású kézkrémem van már itthon, amiknek csak szenvedek az elhasználásával, mert kidobni sajnálom. Nekem nem újravevős, várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Mantra

2020. október 5.

Számomra az illata okoz csalódást. Kimondottan fanyar, majdnem savanykás, nyilván a fehér tea érződik ennyire. Gyorsan beszívódik, nem túl tartalmas krém. Normál esetben elég, de ha hidegre fordul sz időjárás, tuti kevés lesz. Elkenegetem, de nem nagy lelkesedéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Amargant

2020. július 30.

Kicsit komolyabb hidratáló hatást vártam ettől a krémtől, télre az én extra gyorsan száradó kezemnek kevés lesz, de ebben a nagy melegben nem bánom, hogy nem " csúszik le" a bőrömről. Az illata kicsit fura, de gyorsan elillan szerencsére. Ár-érték arányban nem rossz, de annyira nem vagyok elégedett vele, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

i.napcsi

2020. július 26.

Kifejezetten szeretem estére használom lefekvés elött,mindenkinek ajánlani tudom,egy baja van a tipikus DM es illatosítás,nem erős de kicsit nyanyás a szaga ezért 4 csillag,de valószínű újra veszem mert nekem teszi a dolgát!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate