Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 5.

Kategória:   Lábápolók

Megújult receptúrával és külsővel

Intenzív, hidratáló lábápoló krém mandulaolajjal és makadámdióval. A bőr selymesen puha és ápolt lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

ansc

2021. szeptember 15.

Szuperzsiros, sűrű krém. Nagyon finom az illata, de elég ragadós marad miután a lábamra kentem. Ez azért nem tetszik mert általában lefekvés előtt használom és mindenhez hozzáragad az ágyban. A hatása tök jó, 2-3 napos használat után is már sokkal puhább a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

lilaszilva

2020. április 17.

A mennyei illata miatt vettem meg azonnal. :) Gazdag, zsíros krém, viszont a hatásával nem vagyok elégedett. Esténként bekenem a lábam és reggelre úgy kb. semmi hatást nem tapasztalok. Vagyis egy dolgot igen: zsíros érzetet, hogy még nem szívódott be. Szóval kicsit csalódott vagyok. Egyáltalán nem a legjobb krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

RonjaR

2019. december 8.

Valóban kellemes illatú, gazdag krém, ráadásul gyorsan beszívódik. Nyárra nekem kicsit sok lenne, olyankor jobban szeretem a teafaolajos változatot, hideg időben azonban teszi a dolgát.
Néha úgy gondolom, hidratálhatna jobban is, de ha minden nap rendszeresen használnám, valószínűleg elég lenne. Viszont sajnos gyakran elfelejtem használni, és csak akkor jut eszembe, amikor már nagyon száraz a sarkam. Ilyenkor pedig már nem tud csodát tenni, bár jelentősen javít a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Bettiiyy

2019. június 17.

Nagyon-nagyon akartam szeretni már csak az illata miatt is, mert egyszerűen áááá. Csodálatos. Sajnos, nekem a várt hatás elmaradt, pedig egy nagyon gazdag krém. Először testes, fehér állaga van, de egy kis bőrmelegre egyre könnyebben kenhetővé, átlátszóvá válik.
Lehet, hogy az én lábam túl száraz ehhez, de nekem alig teszi puhává, viszont legalább nem is lesz tőle rosszabb az eredmény. Szinten tartani jól lehet vele, főleg azoknak, akiknek nincs túl nagy gond a sarkukkal. (De a többiek véleményéből azt látom, nekik meg segített.) Nekem ez kevésnek bizonyul. Sokat kenek rá, a bőröm viszonylag hamar teljesen benyeli, ám még sincs változás.
El fogom használni a tubussal, de szerintem, ha hosszú távon is ezt hozza, sajnos meg kell válnunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Ryo

2017. február 5.

Többnyire a sarkamra használom (sajnos nekem ott keményedik és repedezik a bőr), eddig nagyon hatásos. Az állaga kissé balzsamos, olajos, nagyon gazdag. Az illata csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Nicu

2016. december 8.

Az elődjével is elégedett voltam, és ezzel is. Finomabb illata van, olajos, tömény krém, de a száraz lábaimat jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.