Balea

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   1 pár / 14 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 20.

Kiszerelés:   1 pár / 14 ml
Kategória:   Kézkrémek

A kézmaszk gazdagon ápoló formulája hidratáló sheavajjal, valamint értékes sárgabarackmag- és vadrózsaolajjal kényezteti a bőrt. Hidratáló hatását azonnal kifejti, illetve hosszantartóan óvja a kéz bőrét a kiszáradástól.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lylien

2021. szeptember 26.

Hú, kellemesen csalódtam. Addig volt a kezemen, amíg megnéztem egy részt a kedvenc sorozatomból (40 perc) a használati útmutatóban írt 15-20 perc helyett. Az egyetlen kellemetlenség, hogy nagymama illata van... és elég erős. :D
Viszont utána olyan selymes lett a bőröm, hogy nem lehet betelni vele és több óra elteltével, többszöri kézmosás után is ugyanaz az érzés.
Majd veszek még, kíváncsi vagyok, hogy bírja a téli időszakban extra száraz kezemet, egyelőre megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

cattitude

2021. szeptember 4.

vegyes érzéseim vannak erről a termékről. nekem nem annyira volt kényelmes a kesztyű, de nem volt vészes se. a krém nem nagyon tetszett benne, se az állaga, sem az illata, illetve ragacsos maradt a kezem, miután levettem és belemasszíroztam a maradékot a bőrömbe. lefekvés előtt volt 20 percig a kezemen, utána nem mostam már kezet, hanem bemasszíroztam a maradékot és lefeküdtem aludni. a hatása valamelyest kárpótolt, mert másnap is egész puha maradt a kezem és a körmömnek is jót tett, viszont tényleg nem volt túl jó élmény használni és jobban belegondolva nagyon pazarló/környezetszennyező termék, szóval nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Honeyhair

2021. április 21.

Már jó pár hónapja megvettem ezt a kézmaszkot, de mindig halogattam a használatát. Tudat alatt attól féltem, hogy biztos majd jól összekenek vele mindent. De hát ez teljesen alaptalan volt. A kesztyű külseje természetesen teljesen száraz, a csomagból minden maszatolás nélkül kivehető és a kézre húzható. Nagyon praktikus a kis öntapadó zárószalag is. Nekem ugyan a kesztyű kicsit nagy, de nem zavaró mértékben. Este, lefekvéskor vettem fel, alapos kézradírozás után, így szinte éreztem, ahogyan a bőröm szippantja be a finom lotiont. Jó sokáig rajta is maradt, mert elaludtam vele, így valamikor az éjszaka közepén vettem csak le, és masszíroztam be félálomban a maradék krémet. Reggelre nagyon puha és hidratált lett tőle a kezem, jót tett a körömágyamnak is. Annyira egyszerű és praktikus volt a használata, hogy biztosan veszek még!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Akara

2021. április 17.

A használata kellemes, jó az illata, könnyű feltenni, kényelmes stb. De nekem nem igazán hidratál. :C

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

CeCeDrake

2020. május 21.

Ezzel a termékkel ért véget a személyes tavaszi Balea tesztem.

Vonzó csomagolás, kellemes illat, igazi Spa élmény. A kesztyű kialakítása viszonylag kényelmes.
Az azonnali hidratálást hozza. Viszont azt, hogy “ hosszantartóan óvja a kéz bőrét a kiszáradástól “ - nem! Másnap már ugyanúgy száraz érzetű volt a kezem.
Összességében élménynek jó, de semmi másra nem való.
Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Ezzel a termékkel ért véget a személyes tavaszi Balea tesztem.

Összességében élménynek jó, de semmi másra nem való.
Pénzkidobás.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak