Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray flamingóvirág és ananász illattal, mely 24 órás védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen szagok ellen. Nem tartalmaz aluminiumsót.

Ár: 500 ft , Eladó: parfumoslany23
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szarvas, fizetés: Előre utalás után posta

Yubiri

2018. június 28.

Abszolút nem szeretem az ilyen ananászos, pitajás, papajás típusú illatokat, nem is tudom, ezt miért vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

pandi0613

2018. február 23.

Nekem tetszik az illata. Édes fincsi ananász.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Nekem tetszik az illata. Édes fincsi ananász.

spavanilly

2017. szeptember 4.

Egész nyáron nem találtam egy üzletben sem, erre most: "kiárusítás 399,-Ft" cédula mögött csücsült a polcon😊
Nagyon nem tetszett a tusfürdője illata, viszont Kislányom imádja az ananászos dolgokat- Neki kerestem.
De jó anyaként 😶 teszteltem is a csuklómon, amint hazaértem.
Borzasztó édes illat, de határozottan ananász!
14 óra körül fújtam, még érződik halványan, tehát 7 órát teljesített egy pici fújás.
Alumíniumsó- mentes, ez bőrbarát dolog, de én az ilyen jellegű deo- kat csak éjszakára, vagy hétvégére használom.
Egy pörgős napon egy felnőttet nem képes megvédeni a "szagosodástól", viszont egy kiskamasznak ideális lehet.
Csillagocskák:
Külcsín: ⭐⭐⭐⭐⭐
(Vidám, fiatalos, nyárias hangulatú flakon.)
Belbecs:⭐⭐⭐⭐
(Édes illat, nem porzik, nem fojtogató, és elég tartós)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

De jó anyaként 😶 teszteltem is a csuklómon, amint hazaértem.
Borzasztó édes illat, de határozottan ananász!
Csillagocskák:
Külcsín: ⭐⭐⭐⭐⭐
(Vidám, fiatalos, nyárias hangulatú flakon.)
Belbecs:⭐⭐⭐⭐
(Édes illat, nem porzik, nem fojtogató, és elég tartós)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol