Balea

Ár:   229 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Eper illatú sampon, mindennapos használatra, szilikon nélkül.

laskaidomcsi

2016. március 14.

Ez volt az első baleás sampon, amelyet próbáltam.
Volt egy időszakom, amikor minden nap hajat mostam, és ezt a terméket is használtam akkor. Nagyon szerettem, hiszen mindig frissé tette a hajam. Nem vártam el tőle, hogy kevésbé zsírosítsa a hajam, hiszen ez pont arra lett kifejlesztve, hogy gyakran mossák vele a hajukat az emberek. Szóval, nagyon szerettem, az illata kellemes, sajnáltam, hogy csak limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Ez volt az első baleás sampon, amelyet próbáltam.

zsoxcore

2016. február 10.

Nagyon-nagyon finom illatú termék! Sajnos nem vált be, mert szinte másnapra zsíros lett tőle a hajam. Ám 'befogtam' ecsetek tisztítására. Erre a célra tökéletes volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Wildflow

2015. július 21.

Akár minden nap használhatom a nagy nyári melegben, akkor sem zsírosodik tőle jobban a hajam. Az illata ennivaló, nem tudok ráunni! Nagyon megszerettem, csak sajnos a mostani zöldalmás változat nekem túl savanykás, beszereztem helyette utánpótlásnak a limitált barackos-mangósat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Blakely

2015. július 20.

Egyszer nagyon régen vettem ezt az epreset és igazából szerettem, nem is értem miért nem próbálkozok a Baleás samponokkal is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Csücsök

2015. július 9.

Megszerettem! Szerintem amit tudnia kell azt teljesíti! Tisztít, rendesen habzik és az illata az egészen szuper! Nekem 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

katica131

2015. április 8.

Az illata tubusban természetellenes, a hajon, mosás közben viszont tényleg finom eper illatú :) kíváncsiságból vettem, mert mindig kipróbálom az új Balea termékeket :) nem lesz a kedvencem, de teszi a dolgát, tisztít, és balzsammal teljesen elfogadható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

mesayaa

2015. február 21.

Igazából nem használom sokat. De semmi bajom nincs vele, ha balzsamot használok után. Arra pont megfelel, hogy ha a barátomnál alszok, akkor legyen mivel megmosnom nála a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

redheadvrouw

2015. január 13.

Hozza az átlagos Balea sampon teljesítményt, nincs rá panaszom. Nagyon jól habzik és kiemelném, hogy nem gubancolja a hajam.Amúgy nem szeretem az eper illatú kozmetikumokat, de harmadik szippantásra meggyőzött, semmi műeper illat. Persze csak mosás közben érezni, miután megszáradt a barátom szerint jó illata lett a hajamnak, de nem mondaná rá, hogy epres.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

AlexandraMinka

2014. november 22.

Megláttam, azaz megszagoltam és azonnal beleszerettem. Első kenésre jobb, mint a korábbi samponom, igaz nem a legjobb első mosásra, de nekem a sűrű sörényem miatt mindig kétszer-háromszor meg kell mosnom. Árban verhetetlen, nekem bejött. Szerencsém volt, utolsó előtti darabot vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Vattacukor1990

2014. október 17.

Leginkább a finom illata miatt vettem meg. Sajnos a kellemes eper illat hajmosás után már nem érezhető. Egyébként egy teljesen átlagos samponról van szó, ami jól tisztít, de ennyi. Én egyszeri mosás után is tisztának érzem a hajamat, nem szükséges mégegyszer átmosni. A balzsamot és a pakolást kívánja utána a hajam. Kár, hogy az ilyen limitált kiadású samponok mellé nem gyártanak hozzá tartozó balzsamot is. Összességében nem rossz, de találkoztam már jobbal is. Ár-érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.