Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 9.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Gyümölcsös, friss illatú, mindennapi használatra alkalmas sampon értékes zöld alma kivonattal. Szilikon nélkül ápolja a hajat.

Kiszerelés: 300 ml

sztich

2018. április 13.

Egyszeri használat után jónak tartom. Tisztít, és nem viszket tőle a fejem. Zsírosodásról pár nap múlva.

Update: a zsírosodáson nem segített különösebben, de legalább nem viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Buvarcsemete

2018. január 24.

Ár-érték arányban tökéletes. Isteni illata van és könnyű az állaga. Én a hamvasító sampon ok előtt használom szőke hajra. Elégedett vagyok. Kb 5 flakonnal vettem már

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

CataKatinka

2015. augusztus 30.

Jó az illata, de amúgy semmi extra. Mondjuk engem ezekkel a gyümölcsös illatokkal kilóra meg lehet venni. plussz pont, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

zsofbar77

2015. augusztus 24.

Nagyon jó illata van, de semmi extra, ez az összetevőin is látszik. Nem hidratál, de nem is szárít, csak simán tisztít. Aki semmi extrát nem vár el egy sampontól, annak tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

koxy001

2015. augusztus 7.

Hajmosás közben nagyon fincsi illata van, egy ici-picit a száraz hajamon is érzem egy darabig. Semmi extrát nem nyújt, alapjában egy tök átlagos kis sampon ami szépen tisztít, egész jól habzik és a hajam 3-4 napot simán kibír vele. Balzsam nélkül nem hiszem hogy merném tartósan használni. Nem rossz, de nem hiszem hogy a rabjává tudnék válni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

rosa.love

2015. július 21.

Csak Balea jeden tag samponokat használok, mióta minden nap mosok hajat sportolás miatt. Egyáltalán nem bántja a fejbőrömet és nagyon megszépült a hajam, mióta ezeket használom (talán a szilikonmentesség miatt?). Az illata ennek a zöldalmásnak nem igazán tetszik, de most nem volt más a dmben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

kalla

2015. július 4.

Nagyon szerettem az illatát, ami másnap is még halványan érződött a hajamon. Hatásra semmi extra, jól habzik, tisztít, nem szárítja a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Vattacukor1990

2014. október 17.

Mostanában rákaptam ezekre a limitált kiadású Balea samponokra. Ezen kívül megvettem még az epreset és van még a vaníliásból is. Erről is azt tudom mondani, mint a többiről: számomra egy átlagos, egyszerű sampon, ami szépen megtisztítja a hajamat, de amúgy semmi extra tulajdonsága nincs. Nem csinál se jót, se rosszat a hajammal. Annyira finom illata van ennek is, de sajnos csak mosás közben érezni, utána már nem. Végülis nem bántam meg, hogy megvettem. Kíváncsi vagyok, hogy a következő limitált kiadás milyen illatú lesz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Laura

2014. október 1.

a legjobb balea sampon. minden téren elégedett vagyok vele. illat, tisztítás, állag, kezelhetőség...minden ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Yubiri

2014. szeptember 17.

Kivételesen most megadom az 5 csillagot, annak ellenére, hogy ez a sampon nálam 2 csillagot ér. (jobb, mint a semmi)
A sampon - szerintem - pontosan azt nyújtja, amit ígér.
Friss illatot (bár nálam ez már hajmosás közben elillan).
Szép esésű, szép fényű a hajam tőle és könnyen kifésülhető, viszont menetrendszerűen másnapra kb. 20-24 óra elteltére megérkezik a zsíros hatás.
Ez a sampont annak ajánlanám, aki pld. uszoda, tengervíz stb miatt mindennapos hajmosásra kényszerűl.
Ami abszolút pozitívum nálam, hogy jól habzik.
Én nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

A sampon - szerintem - pontosan azt nyújtja, amit ígér.
Friss illatot (bár nálam ez már hajmosás közben elillan).
Ami abszolút pozitívum nálam, hogy jól habzik.
Én nem venném újra.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.