Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Wildflow, Módosítva: 2016. április 25.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Mangó és barackvirág illattal

tenagi

2017. július 30.

Nekem mint kifutó terméket sikerült elkapnom egy flakonnal. Kipróbáltam és nem értem miért nem gyártják már. Nagyon jó illata volt, ami sokáig tartott, nem korpásodtam, viszkettem tőle. Imádtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Wildflow

2015. december 8.

A márka egyik legjobb samponja volt. Mindet szerettem, de ezt különösen visszasírom. Az illata és a hatása is tökéletes volt a vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Pampilla

2015. november 30.

Finom nyári koktél a hajnak.Jól habzott,tisztított,elég volt 1x samponozni. A hajamban nem maradt meg az illata,de nem is vártam el tőle. Selymes,puha volt utána a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

dettybetty

2015. november 30.

Engem a mangóval kilóra meg lehet venni, azaz bármit képes vagyok összevásárolni, aminek ilyen illata van. Sajnos ebben a termékben csalódnom kellett, mert a habzása nagyon gyenge volt, nekem sokkal többet is kellett belőle használnom, mint más samponoknál. A hajam sem szerette igazán, úgyhogy két érv szól csak mellette a kedvező ár és a finom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

lidi2119

2015. szeptember 8.

Fantasztikus illat, jól tisztítja a fejbőröm. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Fantasztikus illat, jól tisztítja a fejbőröm. Nagyon szeretem :)

baranyeszter

2015. augusztus 24.

Hetente egyszer szoktam hajat mosni, de a kánikula miatt kicsit gyakrabban kellett, és gondoltam egy napi használatra szánt sampon elég lesz ehhez.
199 Ft-ra volt leárazva, vettem két flakonnal, mert Belea samponban még nem csalódtam. Ebben sem!
A szokásosnál hígabb, de jól habzik, kellemes használni, jó az illata és puha lesz tőle a haj. Különösen jól teljesített hajfesték lemosásánál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Tilli

2015. augusztus 23.

Nagyon jó kis sampon! Finom az illata, jól habzik, és mintha kevésbé zsírosodna tőle hajam. Ennyi pénzért igazán megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Szaszmancs

2015. augusztus 22.

Ez a legjobb, amit az utóbbi időkben kipróbáltam, imádom. Minden nap mosom a hajam, de nem bántja a fejbőrömet, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, kellemes tapintású lesz tőle a hajam és az illata ISTENI! Ja és filléres móka. Hát ennyi :) Szuper termék, vegyétek, vigyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Cherryeszti

2015. augusztus 4.

Most kezdődött a DM-ben a 25%-os hajápolási akció, így én is betértem és egy csomó dolgot vettem. Ez volt az egyik. Nem elég, hogy most 199 Ft az extra akciónak köszönhetően még olcsóbban megvettem, nem is értem miért nem egyből 4-t vettem.
Teljesen lenyűgözött, hogy nem vártam semmit, de tényleg semmit, gondoltam nyaralásra jó lesz, mert könnyű az állaga, de mégis szuperül teljesít a drágább samponokkal szemben is.
Ennyi pénzért mindenki próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Ennyi pénzért mindenki próbálja ki!

f.eniko

2015. augusztus 3.

Meglepődtem hogy sokkal jobban habzik mint egy-két jóval drágább sampon, nagyon finom az illata, megfelelően tisztít és az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.