Balea

Ár:   360 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. július 21.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Minden hajtípusra, mindennapi használatra alkalmas sampon, mely szilikon nélkül, vanília kivonattal tisztítja és ápolja a hajat.

Kiszerelés: 300 ml

brbara

2017. november 22.

Nagyon bejött egy két hétig, aztán sajnos úgy hozzászokott a hajam, hogy már másnap iszonyú lapos volt. Nagyon sajnálom, mert amúgy tök jó sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Dmanocska

2017. november 6.

Magamnak vettem, nekem nem jött be, mert túl zsíros lesz tőle a hajam. Nem volt szívem kidobni, úgyhogy a férjem használja, aki imádja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

Kodi

2016. március 19.

Nagyon kellemes illata van, de gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Nagyon kellemes illata van, de gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

netti1990

2016. január 21.

Nagyon finom vanília puding illata volt.Jól tisztította a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nagyon finom vanília puding illata volt.Jól tisztította a hajamat.

CRaPTRaSH

2015. május 22.

Én nagyon imádom a Balea samponokat, viszont múltkor nem volt az, amit éppen használok, ezért gondoltam kipróbálom ezt... De a "minden napra" részemről tényleg azt jelenti, hogy minden nap hajat kéne mossak, mert másnapra tiszta zsír tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

rosa.love

2015. május 21.

Rengeteg van belőle mindenhol, nem tudom miért írják h már nem gyártják. Konkrétan az illata miatt vettem meg, ami már önmagában is sok csillagot ért nekem. Finom,krémes vaníliapuding illata van, nagyon kevés terméknél találkoztam ilyennel...Én tusfürdőként is használom, így tetőtől talpig vanília illatúan szállok ki a kádból, ami eléggé a kedvemre való, és kivételesen a páromnak is tetszik, pedig ő aztán nem szereti az édeskés illatokat. Samponként semmi különös,bár nincsenek is extra igényeim e téren. Öt csillag, bejött, újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

Tigercat_haters

2015. május 19.

Mindig nézegettem itt,és szomorkodtam,hogy már nem lehet kapni.Pár hónappal ezelőtt megkaparintottam egyet egy dm-ben,már bánom,hogy nem vettem többet belőle,az illata valami mennyei,tisztít,nem szárítja a hajat,az ára is kedvező.Remélem egyszer még újra forgalomba hozzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Zsanett01

2015. május 2.

Sok sampont kipróbáltam a zsíros hajamra.Ez sem tökéletes,de 2 napig bírja a hajam.Az illata mesés,az állaga tetszik,az árát simán megéri!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

redheadvrouw

2015. április 28.

UP: Mínusz egy csillag, mert 2 napot is alig bír ki vele a hajam :( Másnap már össze kell fognom, mert lelapul az egész. Nem tudom miért nem tanulom már meg, hogy nekem csak a teljesen áttetsző állagú samponok válnak be. Próbáltam, hogy sokat habosítok fel és azt is, hogy kétszer samponozok, de a végeredmény ugyanaz.Nem tisztít rendesen. Szomorú vagyok, mert az illata isteni, így majd akkor használom, ha egy-egy alkalomra szeretném hogy ilyen illatú legyen a hajam és utána meg nem kell mennem sehova. Még jó, hogy vettem még egy flakonnal...

Szerintem ez visszatért a Dm polcaira.:) Tavaly eszembe sem jutott kipróbálni, de azóta minden téren vaníliafüggőségem van meg egyébként is bírom ezeket a limitált Balea samponokat. A fejbőrömet nem bántja és szép fényes tőle a loboncom. Sajnos csak 2 napot bír vele a hajam tisztán, de ez betudható a sapkás időszaknak is, alig várom, hogy vége legyen...Egy pozitívumot mégis kiemelnék: ez az első B. sampon, aminek nem csak mosás közben, hanem másnap is éreztem az illatát a hajamon:) Szerintem veszek még belőle, ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Viki-

2015. április 18.

Kár hogy limitált volt, nagyon kellemes volt az illata, a hajamnak nem ártott .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Kár hogy limitált volt, nagyon kellemes volt az illata, a hajamnak nem ártott .

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.