Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. február 13.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás.

Kiszerelés: 500 ml

floracska6

2013. április 29.

hú ez mennyire isteni! imádtam amikor még lehetett kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

hú ez mennyire isteni! imádtam amikor még lehetett kapni!

vivuss87

2012. december 18.

Ennek valami MESÉS az illata!!! Nagyon szomorú, hogy már nem lehet kapni:( Imádom a karamellt, ez csodás. Szokásos Balea folyékony szappan, mesés karamell illattal. Olcsó és jó, szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

lucacica

2012. augusztus 10.

finom illat, jól habzik, olcsó, jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

finom illat, jól habzik, olcsó, jól tisztít

vivuss87

2012. június 30.

ennek valami csodálatos az illata.... aki szereti a karamellt annak kötelező..remélem télen visszahozzák megint:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

yvie

2012. június 28.

Szó szerint ennivaló szappan. Kár hogy már nincs :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Szó szerint ennivaló szappan. Kár hogy már nincs :(

Pipacs

2012. június 28.

Isteni az illata, de nem elég krémes és olyan érzésem van utána, mintha nem is mostam volna kezet. Viszont sok van benne és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

pityepotya

2012. április 7.

én is nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni :( igazából ez a bajom a dm-es termékekkel, hogy mindig van valami nagyon finom illatú, és csak pár hónapig, max. fél évig lehet venni, utána jön egy másik. de szerencsére néha ugyanolyan jó, most például a sheavajas-vaníliás szappan.
ennek is nagyon finom illata volt, szerettem :)
aki nem szereti az édes illatokat, annak nem tetszett, nekem többen is mondták, hogy nem tetszik nekik, de én pont ezeket az illatokat szeretem szappanokban és tusfürdőkben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

ennek is nagyon finom illata volt, szerettem :)

Judiit

2012. február 19.

Szerettem. Finom édeskés karamella. Nem szárította a kezem. Újravettem volna, ha lehetne kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 19.

szaniblue

2012. február 19.

Nagyon-nagyon jó volt az illata. Vettem is belőle egy csomót amikor volt. Az ára is kedvező volt. Kár, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

pocok

2012. február 14.

Nagyon jó illata, és állaga volt. Imádtam, nagyon szuper karácsonyi ajándék volt. Sajnos csak limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)