Balea

Ár:   149 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

nanachan

2015. április 20.

Hát nem egészen erre az illatra számítottam de azért nem rossz! Szárítani nem szárította a bőröm. Viszont az ára kicsit sok ezért a 25 ml-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

2015. február 20.

Ugyanazt tudom mondani róla, mint a levendulás-mézesről: finom illata van, jól habzik, nem érzem, hogy szárítana, viszont nagyon drága 25 ml-ért a 149,-Ft amikor ennek a duplájáért már 300 ml-s Balea tusit lehet venni. Nekem ez a 25 ml fürdőrózsával 2, nagyon spórolósan 3 tusolásra elég. Néha megengedek magamnak egy-egy darabot belőlük, de mindennapi használatra nagyon drága lenne. Nem igazán szoktam az ár miatt csillagot levonni, de ennél a terméknél azt hiszem nagyon el van túlozva az ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

MayaBaba

2014. október 15.

Ahogy ti is írtátok, én sem érzem rajta a levendulát, csak a vaníliát, de nagyon kellemes az illata. Bár nekem a másik levendulás változat egy fokkal jobban tetszik (ha már választani kéne a kettő közül). De beruháznék ebből is egy nagy kiszerelésre, mert jó kis tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

MikesneBetti

2014. október 13.

150 ft volt, egy fürdésre elég... Ha úgy nézem, hogy a kedvenc fürdőgolyómat 400-ért szoktam venni és szintén egy fürdésre elég, akkor megérte, mert jó az illata. Ha meg úgy, hogy normál tusfürdőre költök mondjuk havi 5-600 ft-ot, akkor nagyon drága. Nem volt rossz, de nem fogok rászokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

szivecske

2014. október 9.

Nagyon finom az illata, bár nem egészen érezni a levendulát benne, inkább a vanilia az erősebb. Viszont 149 Ft-ért nem éri meg egy tusoláshoz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

jetroh

2014. augusztus 24.

jó volt, kellemes, kényeztető :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

jó volt, kellemes, kényeztető :)

Nicu

2014. április 18.

70 Ft-ért mondom kipróbálom. Nagyon jó illata van, nem szárít, én alig érzem a levendulát. Lehetne nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

kovacsrekaa

2013. szeptember 12.

Kasszanal hosszu sor allt, es akkor megpillantottam ot! Olyan csabos kulso, kulonosen jo ar (150 ft), egybol be is kerult a kosaramba. Osz van (tudom ez mindenkinek feltunt :D), napok ota levert vagyok, nem tudom mitol.. Ma ugy gondoltam csinalok egy furdot, es nem bangam meg hogy megvettem ezt a kis csodat! Jol atmelegedtem, jo a kedvem es az illata isteni <3 Annyira beleszerettem hogy holnap meg veszek belole 2-3 darabot! Isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Forrás: ITT