Balea

Ár:   149 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

Egyszerűen imádom az illatát, nagyon tartós és felfrissülnek érzem magam a használata után
Végre megjelent a normál kiszerelés is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

Végre megjelent a normál kiszerelés is

tekla111

2016. február 14.

Eleg sok mennyseg van benne nagyon jo ilatta van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Eleg sok mennyseg van benne nagyon jo ilatta van

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

MayaBaba

2014. október 11.

Sok előttem szólóhoz hasonlóan én is várom már, mikor fog a normál kiszerelés megjelenni belőle. Megvettem ezt is és a fehér levendulás-vaníliás változatot is. Nagyon fincsi az illata, nagyon jól ellazít. Kellemes, krémes az állaga, jól habzik, pici mennyiség is elegendő belőle. Viszont kissé mintha szárítana.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Picipötty

2014. október 7.

Nagyon örülnék egy normál kiszerelésnek... ajándékba kaptam a párom édesanyjától ezt a "kóstolót" mikor elutazott hétvégére, hogy lazítsak egy kicsit én is...teljesen elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

2014. január 22.

Nagyon isteni az illata is, a habzása, tisztítàsa teljesen jó, nem szárít, csak nagyon dràga ekkora kiszerelésben...az àr duplàjàért lehet kapni a 300 ml-s Baleákat... Egy ilyen kis tasaknyi nekem fürdőrózsával két tusolásra elég. Az àra miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

eo

2014. január 21.

Levendulás akármi = be kellett szerezni. Az illata valami fantasztikus, elvarázsol, élmény a használata. De egyrészről az összetevőivel sem vagyok teljes mértékben megelégedve, a Baleától más szinthez szoktam, másrészt elképesztően nem praktikus ez a kis csomagolás. (Viszont nagyon szép a dizájn meg minden.) Ó de nagyon örülnék, ha normál kiszerelésben is megjelenne! Így viszont négy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

terke29

2014. január 17.

Kaptam a Drágámtól két kis izékével ebből...hááát...finom,finom-mármint az illata-de semmi extra..nem is jobb,nem is rosszabb,mint a sima dm tusik..nem varázsolt el,és picike is,és ahhoz mérten "drága"is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 17.

whyteangel

2013. október 13.

Nem vagyok oda annyira a balea tusfürdőkért, mert nem marad meg az illatuk a bőrön, és ez engem zavar. A levendulának mégsem tudtam ellenállni. Nagyon finom illata van, jó, hogy van benne méz is, aminek az illatát egyáltalán nem szeretem, de itt szépen elfér, jól illenek egymáshoz.
150 Ft-ért kb. 2-3 adagnyit tusfürdőt adnak, elsőre nem is hangzik vészesnek, hogy csak ennyibe kerül, de nagy tubusosban sokkal jobban megérné.
Jó érzés használni, de ezt sem érzem magamon fürdés után, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

Jó érzés használni, de ezt sem érzem magamon fürdés után, sajnos.

hena

2013. szeptember 13.

Miért nincs ebből a tusfürdőből normál tubusos? :O
Isteni illata van, jól habzik, nem szárít. Biztosan veszek még belőle, és várom, hogy kihozzák rendes kiszerelésben is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Miért nincs ebből a tusfürdőből normál tubusos? :O

Antioxidánsok: Tocopherol