Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Gabriellaaa, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Testápolás

2 féle illatban kapható:

• zöldalma
  • málna

riaraven

2018. január 18.

Mind a két verzióhoz volt szerencsém, és mind a kettő tetszett. Jópofa volt a csomagolása (a gumitokok a mai napig megvannak, és a táskámban pl ebben tartom a kézfertőtlenítőt, így nem kell mindent összefogdosni érte), kellemes volt az illata és tette a dolgát pl utazás, kirándulás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Tvylvis

2017. május 21.

A legújabb kókuszos variáció simán kiütötte mindkettőt a nyeregből, de ezek sem voltak rosszak. Ez valóban nem kézfertőtlenítő, viszont nem mindig tudok útközben, kirándulás közben kezet mosni. Nekem ilyenkor nem is kell extra fertőtlenítés, ez bőven megteszi. Szerintem a kiszerelés is praktikus, nem volt semmi gondom a műanyag pöckökkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

eperturmix

2017. január 12.

Azt hiszem én nagyon mellényúltam ezzel a termékkel.kétfertőtlenítőt használok mindig,és mivel ezek is ott voltak kipakolva a polcon köztük,csak lekaptam.Itt olvastam,hogy ez nem is az,ami nekem kell..az ilyen sima kéztisztítók...nem tudom,nekem olyan nesze semmi fogd meg jól termék.Ha koszos a kezem,megmosom vízzel,nekem ezért külön nem kell még egy 700 Ft-os,50 ml-s gél.Ezért nem vonok le,mert ez a saját balgaságom.
A csomagolása nekem egyáltalán nem tetszik,eléggé idétlen,és a kis golyós végét kihúztam a lukból,persze nem tudtam visszadugni,és ott fityegett,hát levettem az egészet kidobtam.Na de akkor láttam,hogy a kis huncutok,hát egyáltalán nincs teli az üveg!Ez a gumi toktól nem látszott,de így feltűnően kevés benne a gél.Az állaga eléggé folyós,az illata nem rossz,cukorkás,és egész sokáig éreztem(direkt nem krémeztem rá,lássam meddig érződik ugyan).Nem szárított,nem ragadt.Összességében nem rossz,de nekem így hót felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ClauMau

2016. december 10.

Nagyon jó pofa a kiszerelése, a málnás kellemes cukorka/rágógumi illatú. Praktikus a táskán, nem kell koszos kézzel minden összetapizni, ha érte nyúlok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Kac

2016. október 2.

A málnás verziót vettem meg,nagyon szeretem az illatát,jól funkcionál és hála az extra csomagolásnak,könnyű a feneletlen táskám legaljában is megtalálni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

scisneros

2016. augusztus 19.

Kellemes illata van, teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Kellemes illata van, teszi a dolgát.

mk17

2016. július 15.

Bevallom, a jópofa csomagolás miatt vettem meg :). A málnásat választottam. Mondjuk az illatát erős túlzás málnásnak nevezni, inkább ilyen rágógumi szerű. De ezzel nem lehúzni akarom, nem rossz, csak nem málnás :). Fontos elmondani, hogy ez NEM KÉZFERTŐTLENÍTŐ gél, nincs antibakteriális hatása, szóval aki ilyet keres, az mást válasszon! Ez a gél elsősorban arra szolgál, hogy ha nincs a közelben víz, akkor is meg lehessen tisztítani a kezet enyhébb szennyeződésektől (pl egy jó hamburger után).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2016. július 11.

Nagyon praktikus ezzel a szilikon tokkal, mert nem foglalja a helyet a táskában. Jól tisztít, nincs brutál alkoholos illata, és mintha picit hidratálná is a kezemen a bőrt. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

babackaa

2016. június 8.

A málnásat vettem meg, és nagyon szeretem :) néha már már túlságosan is folyik,de segáz :) 5* nem szárít,tisztít,jó az illata 😊💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.