Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 18.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő és sampon gyerekeknek extra kímélő összetétellel és könnyed virágos illattal.

dandy

2017. május 4.

A kislányomnak a cicák mellett a pillangók is kedvencei, úgyhogy telitalálat most ezek a Balea tusfürdők. :) Jól tisztít, habzik, nem szárít, semmilyen problémát nem okoz. Az illata is nagyon finom, tusfürdőként és samponként is tökéletes a gyermekeimnek..tusfürdőként még én is használom olykor-olykor. :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

jkrisztie2

2017. április 23.

Kislányom kedvence, finom virágos illatú gyengéd tusi. Nem szárít. Habfürdőnek használjuk, samponként még nem próbáltuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

arcoiris

2017. április 6.

Engem az illata kifejezetten zavar. Tolakodó. (Mittolakszik?!')

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Engem az illata kifejezetten zavar. Tolakodó. (Mittolakszik?!')

tenyitomi

2017. március 18.

Jó kis tusi,enyhe illattal,jó összetevőkkel,jobban szeretem ezeket mint a szintetikus erős illatú felnőtt változatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 18.

Ella

2017. március 2.

Tusfürdőként és samponként is bevált, nem szárítja a bőrt és a lányok haja sem zsírosodik gyorsan tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Bnemrita

2017. február 15.

Nagyon tetszik. Az illata igazán kellemes. 7 éves fiam is szereti, nem irritálja a bőrét és a fejbőrét sem (neki samponként is használom), Az árát maximálisan megéri, veszek még ilyet, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

berni88

2017. január 31.

Már 3szor is megvettem, sose sikerült még újravenni ugyanazt a kiadást. Amit annyira nem is bánok, mert az első flakonnál sokat vaciláltam az illata miatt, ami nagyon nem tetszett, de szerencsére nem maradt meg sokáig, valamint a hatása kárpótolt.
Szerencsére ez és a cicás társa is kellemes illatú, úgyhogy mindkettőt megvettem.
Samponként teszi a dolgát, finom, puha habot képez, a hajam selymes és lágy esésű lesz, ha a balzsamozás kimarad se lesz gubancos. Tusfürdőként szintén jól teljesit, semmi irritációt nem okoz az én extra érzékeny bőrömnek.
Szerintem nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Szerintem nagyon rendben van.

pannababo

+illata kellemes, de nem tolakodó
+jól habzik, mégsem erős detergens
---------------------------------------------------------
SAMPONKÉNT:4 csillag
-hajmosáshoz(felnőttnek, csak abban az esetben ajánlom, ha a fejbőr is száraz)
++ csillogó haj, nagyon szép, irritáció NINCS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

TÜSFÜRDŐKÉNT:5 csillag
+ára kedvező
+nem szárít
+illata kellemes, de nem tolakodó
+jól habzik, mégsem erős detergens
---------------------------------------------------------
SAMPONKÉNT:4 csillag
-hajmosáshoz(felnőttnek, csak abban az esetben ajánlom, ha a fejbőr is száraz)
++ csillogó haj, nagyon szép, irritáció NINCS

Antioxidánsok: Tocopherol