Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Ajakápoló a málna és a vanília finom illatával táplálja az ajkakat, bársonyossá téve azokat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Reni666

2020. március 5.

Nekem az illata ,inkább eperre emlékeztet ,
-nem szokott kicserepesedni az ajkam , de azert veszem hogy védje valami a hideg ellen .
- nagyon szép ,visszafogott fénye van.
-nagyon kellemes illata .
-hidratál .olyan 2 órát ,utána eltünik .
-nagyon olcsó volt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Nekem az illata ,inkább eperre emlékeztet ,
- nagyon szép ,visszafogott fénye van.
-nagyon kellemes illata .
-hidratál .olyan 2 órát ,utána eltünik .
-nagyon olcsó volt .

Csipetke

2020. január 27.

Nagyon cuki csomagolás. Finom rágógumira emlékeztető illat. Nem rossz. Nekem nem száraz az ajkam nekem elég a hidratálása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Csutak

2019. december 6.

Az illata tényleg finom és pofátlanul olcsó is. Hidratáló hatását azonban csak közepesre tudom értékelni, nagyon cserepes ajkakra már nem ajánlanám. Nekem legalábbis arra nem vált be, csak úgy alapnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0