Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 5.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő és sampon gyerekeknek.

Linuxo

2017. július 3.

Ugyanolyan jó volt ez is, mint a többi Balea tusfürdő és sampon gyermekeknek. A robotos tusfürdő illatát én speciel jobban szerettem. Végül már nem is látom a boltok polcain, így ha akarnám sem tudnám újra venni. :(
Jár neki az 5 csillag,mert teljesen rendben volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Jár neki az 5 csillag,mert teljesen rendben volt.

jkrisztie2

2017. április 23.

Kislányom imádja a cuki mókus miatt, én a csodás illata miatt, ami egy az egyben a korábbi carambola lambada tusi csillaggyümölcs illata. Ugyanolyan jó, mint a többi gyerek tusfürdő, gyengéd, nem szárítja a bőrt. Sajnos mostanában nem látom a polcokon. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

Gica81

2017. április 16.

Aranyos kis külseje van. Samponként használjuk. Nem szárítja a gyerekeim haját és nem is zsírosítja. Egyszerű kis sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Ella

2017. március 1.

Nagyon jó az illata és samponnak is szuper, mert nem az a balzsamos gyereksampon, ami elnehezíti, könnyen zsírosítja a hajat.A csomagolása pedig übercuki. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Kesudio

2016. december 12.

Sokat válogattam a gyerekeknek való tusfürdők között. Megmondom őszintén, a márkásaknak az illata szerintem szörnyű, egyedül ennek az illata tetszett, ezért vettem meg. Már elhasználtunk egy flakonnal és az illatával még mindig meg vagyok elégedve, de mióta használjuk szárazabb a kisfiam bőre, és apró piros pöttyök, meg grízes jellegű bogyók lettek rajta. Biztos, hogy többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

siss

2016. október 13.

Gyerek tusfürdő ide vagy oda,nagyon kellemes az illata,első szippantásra magával ragadott.Ráadásul ennek nincs furcsa neonos,erős színe mint a többi felnőtt Baleáknak,mert ebben még színezék sincs.Amit én nem is bánok,jó ez így,ilyen egyszerűen.
A flakon képe pedig drága jó gyerekkorom mesekönyveit idézi.Remek illat,egy kis nosztalgia,tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Erina

2016. szeptember 20.

A csomagolása nagyon kis cukkerka :) Az illata is tetszik a gyerkőcöknek,jól tisztít,nem szárítja a bőrüket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Lencseee

2016. augusztus 15.

Van valami nagyon mesterkelt az illatában...nem is erőltettem a gyereknek tovább, a Schauma kid termeszetessegét (sem) bottal veri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

kalmaniki

2016. augusztus 6.

Kisfiamnak vettem, először a cuki csomagolása tetszett meg, aztán az illata, ami nagyon finom ès egèsz sokáig èrződik fürdès után. Nem szárítja a bőrèt, pancsolás közben szereti nèzegetni a mókusokat, legközelebb a robotosat is kipróbáljuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Zaynab

2016. július 28.

Update:

Mivel az utóbbi időben szinte csak krémes és/vagy illatanyagmentes termékeket használok, így ennek a tusfürdőnek az illata nagyon zavar.
Erős és "éles" az illata.
Nem marad meg zuhanyzás után, de nagyon erős használat közben és a számomra ez zavaró.
Valamennyire krémesen habzik fel és ez a krémesség selymes, de az illat erős...
Már féltenyérnyit használok belőle minden zuhanyzás alkalmával, hogy gyorsabban fogyjon, de még így is megvan a flakon tartalmának a fele...
Lehet, hogy folyékony szappanként fogom elhasználni, de még nem tudom.
Használok illatos termékeket is, de csak akkor, ha a parfümanyag viszonylag az INCI végén van, vagy a terméknek az a saját illata.
Kérdés, hogy a gyerekeknek mennyire tetszik egy olyan tusfürdő, aminek az illata egy felnőttnek ennyire zavaró.
A nagyon erős illat miatt levonok egy pontot és már csak három pontra értékelem a terméket.

2016. 07. 07.

Megvettem, mert szeretem a mókusokat. Megláttam a mókust a flakonon és már tettem is a kosárba.
Az illata jó, enyhén mintha meggyes lenne. Szerintem a Balea korábbi illatához hasonlít, a Carambola Lambada-hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Update:

Erős és "éles" az illata.
Valamennyire krémesen habzik fel és ez a krémesség selymes, de az illat erős...
Lehet, hogy folyékony szappanként fogom elhasználni, de még nem tudom.

2016. 07. 07.

Antioxidánsok: Tocopherol