Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Különösen gyengéd összetétellel.Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Loona

2016. augusztus 26.

Update: kap még egy csillagot, mert a nyári fülledt kánikulában az orrom minden erősebb illat ellen tiltakozott, és ezért az enyhe, buggyantka barackillatú tusiért nyúltam a legszívesebben, időközben pedig egész megszoktam, talán kicsit még meg is kedveltem az illatát is :P Az idei melegben szerintem még elég lesz ez a flakon, de ha kapható lenne még, újravenném jövő nyárra is.

2016. április 16: Megacuki a csomagolása, annyira, hogy miatta olyat tettem, amit szinte soha: még csak meg sem szagoltam, mielőtt kosárba raktam. Persze azért általában szeretem a Balea tusfürdőit, és az összetevőlistát azért megnéztem, így teljesen mégsem volt lutri.

Itthon beleszagolva a flakonba a terméknek nagyon enyhe baracklé illata volt, akkor megörültem, hogy azért mégsem valami büdi dolgot vettem
...hát de :S Használat közben sajnos az említett, enyhe illatból már semmi nem érződik, helyette olyan állott-buggyant műanyagszaga van, hasonló ahhoz, amilyen a teljesen illatmentes tusfürdőknek/samponoknak (akár felnőtt, akár baba) szokott lenni.
Amivel nem lenne baj, ha illatmentes terméket vettem volna, ebben viszont van parfüm...

Úgy amúgy tusfürdőként a Balea felnőtt tusfürdőitől megszokott minőséget nyújtja: nem szárít, nem kell sok belőle, sőt, kifejezetten pozitív, hogy ugyanakkora mennyiség, mint egy ugyanilyen flakonos felnőtt (SLS-es) termékből, ugyanúgy elegendően habzik és tisztít, tehát több sem kell belőle egyáltalán, mint más tusfürdőkből. A kinézete-állaga kombója nem valami gusztusos, de ezt még elnézném neki, az "illat" mellett viszont nem tudok szó nélkül elmenni, és emiatt a véleményem összességében nem igazán pozitív: a termék szagának (gyakorlatbani érezhetősége) fényében nem tudom, miért nem lehetett akkor már teljesen kihagyni belőle a parfümöt, csak szebb lenne tőle az összetevőlista, és kevesebb a zsákbamacska-/csalódásfaktor. A megacuki csomagolásért és a jó habzásért-tisztításért kap (jóindulattal) három csillagot, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

tenyitomi

2016. március 22.

Szeretem egész egyszerűen ezt a termékvonalat a Baleától,ez is szuper,ennek van eddig a legsemlegesebb illata/kevésbé gyümirágószerű,de ez nem baj,sőt.../nem bántja az érzékeny bőrt,habzik is,kicsit az illata is megmarad,sokkal szívesebben használom ezeket mint a felnőtt "nagyfiúknak" valókat.Remélem a Balea sokáig tartja a kínálatában ezeket a szuper tusikat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.

Kingácska0807

2016. január 15.

Nagyon édes kis csomagolás. Finom,gyengéd. Keresztfiam nagyon szereti, időnként loptam én is belőle :P Kedvező ára van. Szép összetevő. Mi kell még? 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol